Zamestnanec podpory predaja a marketingu

CAPITOL, akciová spoločnosť

Miesto práce
Štefánikova 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac(finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora obchodného tímu
• Príprava, realizácia a monitoring obchodných kampaní
• Kontakt so spolupracujúcimi bankami
• Dohadovanie špeciálnych akcií s bankami na podporu predaja
• Zabezpečovanie vzdelávacieho programu pre spolupracovníkov
• Podpora predstavenstva spoločnosti
• Zabezpečovanie marketingových aktivít
• Spolupodieľanie sa na realizácii firemných akcií

- profesionálne vzdelávanie a osobnostný rast
- firemné teambuildingy a akcie
- príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie
- zamestnanecké odmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].
Po zhodnotení všetkých prihlášok budeme kontaktovať vybraných kandidátov na osobný pohovor.
Tešíme sa na vašu žiadosť a prípadnú spoluprácu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti marketingu a obchodu sú výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť vzdelávať sa a zlepšovať
- výborné komunikačné zručnosti
- orientácia na výsledok
- vedieť aktívne počúvať
- schopnosť samostatne riešiť požiadavky
- cieľavedomý, zodpovedný, ambiciózny
- skúsenosti z oblasti poisťovníctva sú vítané

Sme silná úspešná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. Capitol, akciová spoločnosť ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám množstvo kvalitných produktov životného , neživotného poistenia a bankových produktov v široko rozvinutej obchodnej sieti. Všetky ponúkané produkty zodpovedajú európskemu štandardu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4589957  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac