Obchodník

CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 106, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a talentovaného jednotlivca na pozíciu obchodníka. Ak máte silné obchodné schopnosti a vášeň pre finančné trhy, táto príležitosť je pre vás!

Vašou úlohou bude aktívne komunikovať s klientami, sledovať vývoj na finančných trhoch a identifikovať výhodné investičné príležitosti. Budete spolupracovať s naším tímom skúsených profesionálov a využívať analytické nástroje a dáta na správne rozhodovanie.

Požadujeme silné analytické schopnosti, schopnosť rýchlo reagovať na zmeny na trhu a znalosť právnych a regulačných požiadaviek týkajúcich sa cenných papierov. Skúsenosť v oblasti obchodovania s cennými papiermi je vítaná, ale nie je nevyhnutná. Sme ochotní poskytnúť príležitosť pre motivovaných jednotlivcov s chuťou učiť sa a rásť.

Ak hľadáte stimulujúce pracovné prostredie a príležitosť rozvíjať svoju kariéru v oblasti financií, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Tešíme sa na vašu spoluprácu!

- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Aktívny a profesionálny tím
- Výnimočné platové podmienky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry
- Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch a predaji
- Získanie certifikátov z odborných skúšok
- Zahraničné služobné cesty, firemné večierky
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné schopnosti na výbornej úrovni
- Profesionálne a príjemné vystupovanie
- Prehľad vo finančnom sektore
- Výhodou sú skúsenosti v oblasti investícií

Spoločnosť CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. bola založená 1.1.2008 tímom odborníkov s bohatými skúsenosťami na kapitálovom trhu. Cieľom je vybudovať silného obchodníka s cennými papiermi, ktorý bude poskytovať klientom dostupnejšie, kvalitnejšie, no najmä špecializované portfólio služieb. Od 1.2.2008 sa CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. stal členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi. Spoločnosť je zároveň členom Americko - Slovenskej obchodnej komory. Sme spoločnosť, ktorá sa chce presadiť inováciami a pro - klientskym prístupom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4706015  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac