Investičný poradca pre privátne bankovníctvo

CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s.

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Termín nástupu
Včera
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 Euro (brutto) + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ako prvé Ti naši manažéri predstavia, čo je, ako funguje a aké sú tajomstvá kapitálového trhu.
• Naučia Ťa, kde a ako vyhľadať a osloviť nových, potenciálnych klientov.
• Denne Ťa budú vzdelávať, ako správne prezentovať investičné produkty našej spoločnosti, ako správne komunikovať a starať sa o Tebe pridelených existujúcich klientov.
• Budú Ti k dispozícii aby Ti denne priniesli novinky zo sveta Európskeho a Amerického finančného trhu.
• Budeš absolvovať školenia s najlepšími internými a externými školiteľmi, aby si nezastal / nezastala na jednom mieste, ale sa posúval / posúvala ďalej.
• Keď budeš výnimočný / výnimočná dostaneš šancu budovať svoj vlastný team, ktorému budeš k dispozícii tak, ako teraz budú naši najlepší manažéri Tebe.

• Budeš vedený / vedená tými najlepšími.
• Absolvuješ množstvo odborných školení a školení venovaných predaju (máme pre Teba pripravené vzdelávanie v našich partnerských spoločnostiach v zahraničí).
• V rámci nášho zamestnaneckého programu môžeš navštevovať vyše 400 fitness centier po celom Slovensku a to iba za manipulačný poplatok.
• Ak budeš patriť medzi úspešných v našom teame, budeš absolvovať atraktívne zahraničné služobné cesty.
• U nás nezastaneš na jednom mieste. Budeš mať možnosť posúvať sa v kariére a stať sa profesionálom v biznise s budúcnosťou.
• Výkon Tvojej práce bude v jednom z najkrajších a najmodernejších kancelárií v Bratislave.
• Sme mladá firma s mladými ľuďmi. My tu žijeme a preto môžeš s nami zažiť tie najlepšie firemné akcie a teambuildingy.
• Si z iného kúta Slovenska? Presťahuj sa za nami. Podáme Ti pomocnú ruku pri presťahovaní sa a hľadaní ubytovania.

Využi jedinečnú príležitosť dostať sa do sveta kapitálových trhov. Sme CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. , silný obchodník s rozsiahlymi skúsenosťami na kapitálovom trhu a sme k dispozícii klientom z krajín Európskej únie. Pre svoju internú obchodnú sieť a sieť našich exkluzívnych partnerov práve teraz hľadáme privátnych bankárov, poradcov a manažérov. Vyhovuje Ti práca v ktorej sa vždy niečo nové deje? Tak nás kontaktuj a spoznaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto sme?

Spoločnosť CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. bola založená 1.1.2008 tímom odborníkov s bohatými skúsenosťami na kapitálovom trhu. Cieľom je vybudovať silného obchodníka s cennými papiermi, ktorý bude poskytovať klientom dostupnejšie, kvalitnejšie, no najmä špecializované portfólio služieb. Od 1.2.2008 sa CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. stal členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi. Spoločnosť je zároveň členom Americko - Slovenskej obchodnej komory. Sme spoločnosť, ktorá sa chce presadiť inováciami a pro - klientskym prístupom.

Svojim klientom poskytuje produkty a služby:

• RIADENÉ PORTFÓLIÁ. Štyri stratégie sú určené klientom a sprostredkovateľom, ktorí nemajú čas sledovať vývoj na akciovom trhu.
• SPROSTREDKOVANIE AKCIOVÝCH TITULOV Ponúkame obchodovanie na 28 burzách, viac ako 20 krajín sveta.
• SPROSTREDKOVANIE PODIELOVÝCH FONDOV popredných správcovských spoločností.
• SPROSTREDKOVANIE IPO zaujímavých spoločností pôsobiacich v strednej a východnej Európe, ako aj na americkom trhu.
• RIEŠENIE PODNIKOVÝCH FINANCIÍ. Naše služby ponúkame firmám, charitatívnym organizáciám, ako aj nadáciám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

EUROVEA - CENTRAL 2, Pribinova 6
811 09 Bratislava
ID: 3410289   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Euro (brutto) + provízie