Rozpočtár

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Turčianska 2, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a tvorba rozpočtov hlavne z oblasti fit-outov kancelárskych budov
Kontrola rozpočtov stavebných objektov a ich zmien
Spracovanie cenových odhadov
Materiálové kalkulácie
Vyhodnocovanie cenových ponúk dodávateľov
Monitoring cien materiálov a výkonov
Vyhodnocovanie zákaziek

Platové podmienky dohodou
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva
Zamestnanecké benefity
Notebook, telefón
Práca v mladom kolektíve
Vzdelávanie v odbore
Nástup možný ihneď

Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť Capexus so zastúpením v ČR a SR, zaoberajúca sa hlavne stavbou interiérových fit-outov v kancelárskych budovách, hľadá do tímu rozpočtára.
Pokiaľ Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ vzdelanie stavebného zamerania podmienka
Prax v odbore a znalosť cien materiálov
Cenkros a MS Project výhodou
Znalosť anglického jazyka výhodou
Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Práca s PC – Excel, schopnosť čítať stavebné výkresy

V spoločnosti CAPEXUS SK navrhujeme a vytvárame jedinečné komerčné interiéry – kancelárie, showroomy, zdravotnícke zariadenia a bankové pobočky. Za 12 rokov na trhu sme vytvorili moderné a funkčné prostredie pre stovky spoločností.
Sme zohraný tím špecialistov na dizajn, interiérové vybavenie, architektúru, realizáciu, projektové riadenie a poradenstvo v oblasti pracovného prostredia.
Zisti viac o našej firemnej kultúre na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/capexus-slovensko

Viac info : https://www.capexus.cz/sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3159233  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou