Architekt

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Turčianska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Štúdie kancelárskych a komerčných interiérov a následné vypracovanie realizačnej
dokumentácie
•Príprava spaceplanov - dispozičné riešenie kancelárskych priestorov na základe
požiadaviek klienta
•Riešenie atypických zadaní ( recepcie, reprezentačné priestory, retaily, verejné
priestory a pod.)
•Príprava vizualizácií
•Priama komunikácia s klientom a profesiami, účasť na stretnutiach
•Obhliadky riešených priestorov

Kreatívna práca v mladom kolektíve s priateľskou atmosférou
Zaujímavé teambuildingy a firemné akcie
Zamestnanecké benefity
Vzdelávanie v odbore
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
Platové podmienky dohodou

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis a portfólio vybraných prác .
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie architektonického smeru

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
ArchiCAD - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ vzdelanie architektonického zamerania
Kreativita a priestorová predstavivosť
Trpezlivosť a ochota učiť sa
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Prax v odbore výhodou
Znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

V spoločnosti CAPEXUS SK navrhujeme a vytvárame jedinečné komerčné interiéry – kancelárie, showroomy, zdravotnícke zariadenia a bankové pobočky. Za 12 rokov na trhu sme vytvorili moderné a funkčné prostredie pre stovky spoločností.
Sme zohraný tím špecialistov na dizajn, interiérové vybavenie, architektúru, realizáciu, projektové riadenie a poradenstvo v oblasti pracovného prostredia.
Zisti viac o našej firemnej kultúre na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/capexus-slovensko

Viac info : https://www.capexus.cz/sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2940053  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR / hod.