Junior Architekt

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Turčianska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
7 EUR / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Štúdie kancelárskych a komerčných interiérov a následné vypracovanie realizačnej
dokumentácie
- Príprava spaceplanov - dispozičné riešenie kancelárskych priestorov na základe
požiadaviek klienta
- Riešenie atypických zadaní ako napríklad recepcie, reprezentačné priestory, verejné
priestory
- Príprava vizualizácií
- Priama komunikácia s klientom a profesiami, účasť na stretnutiach
- Obhliadky riešených priestorov

Kreatívna a pestrá práca v mladom kolektíve
Platové podmienky dohodou
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva
Zamestnanecké benefity
Notebook, telefón
Vzdelávanie v odbore

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite Váš životopis a portfólio vybraných prác prostredníctvom portálu profesia alebo e-mailom.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za ich prejavený záujem a za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie architektonického smeru

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
ArchiCAD - základy
Adobe Photoshop - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát by mal spĺňať väčšinu z nižšie uvedených kritérií:
VŠ vzdelanie architektonického zamerania
Kreativita, trpezlivosť, ochota učiť sa
Priestorová predstavivosť
Prax v odbore výhodou
Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť CAPEXUS SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Capexus.
Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Capexus so zastúpením v ČR a SR, sa zaoberá hlavne stavbou interiérových fit-outov v kancelárskych budovách a komerčných priestoroch. Viac o našej spoločnosti nájdete na www.capexus.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Turčianska 2
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2940053   Dátum zverejnenia: 13.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7 EUR / hod.