Architekt

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Turčianska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
7 EUR / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Štúdie kancelárskych a komerčných interiérov a následné vypracovanie realizačnej
dokumentácie
•Príprava spaceplanov - dispozičné riešenie kancelárskych priestorov na základe
požiadaviek klienta
•Riešenie atypických zadaní ako napríklad recepcie, reprezentačné priestory, verejné
priestory a pod.
•Príprava vizualizácií
•Priama komunikácia s klientom a profesiami, účasť na stretnutiach
•Obhliadky riešených priestorov

Kreatívna práca v mladom kolektíve s priateľskou atmosférou
Zaujímavé teambuildingy a firemné akcie
Zamestnanecké benefity
Vzdelávanie v odbore
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva
Platové podmienky dohodou

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite Váš životopis a portfólio vybraných prác .
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie architektonického smeru

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
ArchiCAD - základy
Adobe Photoshop - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ vzdelanie architektonického zamerania
Kreativita a priestorová predstavivosť
Trpezlivosť a ochota učiť sa
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Prax v odbore výhodou
Znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

CAPEXUS SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy CAPEXUS. Počas 7 rokov na trhu sme spolu navrhli a zrealizovali kancelárie na kľúč pre viac ako 350 firiem, od veľkých korporácií po mladé dynamické startupy. Poskytujeme komplexné služby od návrhu po realizáciu, so zameraním hlavne na kancelárske a komerčné priestory. Viac info o nás nájdeš tu: https://www.capexus.cz/sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Turčianska 2
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2940053   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7 EUR / hod.