Junior brand Manager značky Canpol babies, Lovi

CANPOL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Riečna 192, Malý Cetín, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-účasť na komplexnom riadení kľúčových značiek firmy
-monitorovanie a analýzy konkurenčných výrobkov
-analýza predaja produktov, príprava a realizácia cielených marketingových aktivít
-práca v oblasti e-marketingu a aktualizácia web stránky
-vytváranie informačných materiálov, reklamné a propagačné
-preklad textov z AJ

- práca v stabilnej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- zázemie stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti,

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom do 13.10.2017 na teodor.balazi@canpol.sk.
Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho C V, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-skúsenosti v podobnom postavení ( skúsenosti s FMCG)
-relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii ( product/Brand Manager
-veľmi dobrá znalosť AJ , voľná komunikácia
-skúsenosti v trademarketingu
-veľmi dobrá znalosť používanie sociálných sietí
-skúsenosti s kampaňou FB, Adwords, SEO, SEM
-veľmi dobré organizačné schopnosti ,
-dochvíľnosť , kreativita, iniciatíva,

Canpol Sp. z.o.o. - jeden z popredných európských výrobcov dojčenských a detských doplnkov. Moderná, inovatívna spoločnosť s dlhoročnou tradíciou - 25 rokov skúseností. Široký a komplexný sortiment produktov pre deti a dojčiace matky. Spoločnosť Canpol Slovakia je distribútorom značky Canpol babies,Lovi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Riečna 192
95107 Malý Cetín
ID: 1646507   Dátum zverejnenia: 5.10.2017