Obchodný zástupca pre dojčenské výrobky Canpol babies, Lovi

CANPOL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ponuka dojčenských výrobkov zn. Canpol, Lovi existujúcim
zákazníkom,vyhľadávanie nových zákazníkov starostlivosť o
existujúcich zákazníkov
- budovanie značky na trhu, prieskum trhu, marketingové aktivity
- zabezpečenie predaja a plnenie stanovených objemových a
finančných cieľov vo zverenej oblasti
- návšteva MO prevádzok a sietí (objednávky, merchandising, store
check)

-služobné vozidlo
-tablet
-telefón
-bohatá existujúca klientela
-zabehnutý sortiment na trhu
-zaškolenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom do 21.08.2020 na [email protected]. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v oblasti obchodný zástupca,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

VP sk. B,
-vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti, flexibilita, spoločenskosť, empatia, nekonfliktnosť, reprezentatívne vystupovanie, dynamické pracovné nasadenie
-skúsenosti s distribúciou a predajom dojčenského sortimentu výhodou
-živnostenský list,telefón

CANPOL Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou popredného európskeho výrobcu dojčenského sortimentu značky Canpol babies a LOVI. Už viac ako 30 rokov pôsobí vo viac ako 50 krajinách po celom svete a vyrába inovatívne, moderné a bezpečné produkty pre deti a matky. Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už viac ako 19 rokov a 3 roky v Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1642995  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac