Multiskill electronic

CANPACK CZECH

Místo práce
Stříbro
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
47 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Na této pozici budete zodpovědný za instalaci, údržbu, opravy, kalibraci a zlepšování výkonu výrobních a testovacích zařízení ve výrobě. Budete se podílet na každodenní produktivitě a kvalitě. Budete zajišťovat efektivní provoz tak, aby se zlepšovala efektivita výroby.

  • Opravovat a odstraňovat elektrické, elektronické a mechanické problémy stroje. Podpora při opravách, údržba motorů a jiných elektrických systémů. Seřizování systémů vizuální kontroly.
  • Lokalizovat závady výrobní linky.
  • Denně provádět funkční a výkonnostní testy a ujišťovat se, že fungují.
  • Aktualizovat programy řízení výrobních strojů a dopravního systému.
  • Nastavovat základní procesní parametry v regulátorech a dalších elektronických zařízeních.
  • Zapisovat průběh dokončených prací do firemního systému.
  • Spolupracovat s výrobními odděleními a úseky údržby výroby.
  • Starat se o speciální projekty pro zlepšení produktivity stroje.
  • Pomáhat s implementací a údržbou systémů, včetně provádění interních auditů podle potřeby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Elektrotechnické odborné vzdělání
  • Praxe z výrobního/průmyslového prostředí výhodou
  • Uvítáme zkušenost s programováním (pro jakékoli zařízení, včetně PC nebo PLC)
  • Zkušenosti s údržbou elektrických zařízení, s obsluhou ručního nářadí, typických elektromateriálů, elektrických měřicích přístrojů.
  • Schopnost číst a vytvářet elektrická schémata a umět číst technickou dokumentaci v angličtině.
  • Znalost vyhlášky 78/50 par 6
  • Znalost MS Office.
  • Komunikační dovednosti, schopnost jednat v obtížných situacích a řešením problémů
  • Ochota práce na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční bonus
  • Nadstandardní příplatky za noční (25%), práci o víkendu (30%) a ve svátek (200%)
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu (3 Kč/km)
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • Stravenky 120 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4244054  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 47 000 Kč/měsíc