Junior produktový špecialista - 50 hodín/mesiac

CANON SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1. 7. 2022
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Slovakia s.r.o., popredný dodávateľ produktov a riešení na spracovanie obrazu, hľadá do tímu Corporate Communication & Marketing Services novú kolegyňu alebo kolegu na pozícii:

JUNIOR PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA

Čo budete robiť:
• Budete sa spolupodieľať na marketingových aktivitách produktov foto – video a tlačiarní pre domácnosti a malé kancelárie
• Zúčastňovať sa prezentácií, eventov, školení a workshopov (napr. Canon ZooM, Canon days)
• Spolupracovať na príprave obsahu na školenia a workshopy
• Kontrolovať produktové texty dodávané agentúrou (preklady do slovenčiny – gramatika a štylistika)
• Pripravovať produkty na akcie a zodpovedať ich čistotu a plnú funkcionalitu
• S touto pozíciou súvisí aj správa malého skladu produktov a evidencia skladových zásob

Aké skúsenosti oceníme:
• Výhodou je prax alebo stáž v reklamnej agentúre
• Ideálnym kandidátom je pre nás ten, koho baví foto a video a všetko okolo neho
• Základy štylistiky, cit pre prácu s textom
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Hľadáme proaktívnu a flexibilnú kolegyňu alebo kolegu, ktorý si dokáže zorganizovať viac aktivít naraz a zároveň neprehliadne dôležité detaily

Čo ponúkame:
• Brigádu na 50 hodín mesačne
• Zaujímavú a rôznorodú prácu, slobodu vyskúšať si nové veci
• Možnosť stať sa súčasťou skvelého tímu profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Slovakia s.r.o. je popredný dodávateľ produktov a riešení na spracovanie obrazu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4337768  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac