Asistent obchodného a servisného oddelenia, možnosť skráteného úväzku

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/hod.predpokladaný plat 1 100 - 1 200€ Základná mzda 800€ + variabilná zložka 300€ vyplatená stabilne pri splnení pracovných povinností, odmena za dochádzku, finančný príspevok na stravu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Asistent servisného oddelenia s nasledovnou náplňou práce:
- telefonický a emailový príjem objednávok servisu
- príjem zákazníckych objednávok e-shopu
- spracovávanie objednávok servisu a eshopu
- prideľovanie objednávok jednotlivým servisným technikom podľa pridelenej lokality
- fakturácia
- reporting a kontrola
- kontrola a správa zákazníckych zmlúv
Možnosť pracovať na skrátený úväzok (mzda bude alikvotne prepočítaná), minimálne 4-6 hodín.

- pravidelné vzdelávanie a teambuildingy
- program Multisport
- zamestnanecké zľavy v sieti Faxcopy
- práca v malom kolektíve

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Spoločnosť Canon Business Center Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Faxcopy, a.s. a zaoberá sa dodávkou a prevádzkou tlačových riešení a hrdí sa najvyšším stupňom certifikovanej partnerskej spolupráce so značkou Canon – akreditáciou na úrovni Canon Business Center pre región Slovensko. CBC Slovakia s.r.o. zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení, pričom má možnosť plne využívať know-how spoločnosti Canon.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4710742  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/hod.