Logo Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Skladník na 1 zmenu, pondelok-piatok, práca na PC

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 400 EUR/mesiacPredpokladaná mzda1 300-1 400€, základná mzda 1 100€ + variabilná zložka 200€ vyplatená pri splnení bežných pracovných povinností, iné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto skladník.
Náplňou práce je
- ručná manipulácia s tovarom
- práca na VZV
- príprava tovaru na expedíciu
- naskladnenie tovaru a príjem na sklad
- práca s počítačom
Pracuje sa pondelok až piatok, na jednu zmenu.

- pracovná doba pondelok - piatok
- práca v malom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- program Multisport
- iné firemné benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok v sklade

Počet rokov praxe

1

- preukaz na VZV
- znalosť práce s PC
- zodpovedný prístup k práci
- serióznosť
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť Canon Business Center Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Faxcopy, a.s. a zaoberá sa dodávkou a prevádzkou tlačových riešení a hrdí sa najvyšším stupňom certifikovanej partnerskej spolupráce so značkou Canon – akreditáciou na úrovni Canon Business Center pre región Slovensko. CBC Slovakia s.r.o. zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení, pričom má možnosť plne využívať know-how spoločnosti Canon.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR CBC Slovakia, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 4634569  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac