Obchodník junior - študent VŠ (min. 0,5 úväzok + auto)

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nové záhrady I, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
600 - 800 EUR/mesiac600-800,-, variabilná zložka podľa obchodného výsledku bez obmedzenia z hora, základ 600,-€, odhadovaná mzda počas prvého roka 600-800, + iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka juniora - študenta VŠ na riešenie obchodných prípadov v nasledovnom segmente:
- dodávka komplexného tlačového prostredia a digitalizácie dokumentov
- dodávka multifunkčných zariadení, tlačiarní, dokumentových skenerov, súvisiacich softvérových riešení a služieb
- prenájom kopírovacej a tlačiarenskej techniky
- región Bratislava a blízke okolie.
Vybraný kandidát sa bude pod dohľadom skúsenejších obchodníkov starať o zverených klientov v regióne a postupne osamostatňovať. Súčasťou náplne je akvizičná činnosť. Pracovisko sa nachádza v Bratislave. Po ukončení štúdia ponúkame pokračovanie práce na pracovnú zmluvu.

Pracovná pozícia je najvhodnejšia pre študentov 4.-5. ročníka VŠ

- plat je nastavený na polovičný úväzok - 20 hodín týždenne, je možnosť dohodnúť sa aj na vyššom úväzku, ak má študent časový priestor, v tomto prípade bude plat alikvotne zvýšený
- služobné auto - po dohode je možné používať aj na súkromné účely
- notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
- pravidelné vzdelávanie a teambuildingy
- program Multisport
- iné firemné benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika a pod. výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta so záujmom o technické novinky v predávanom sortimente, ktorý má v podobnej oblasti skúsenosti. Znalosť angličtiny je podmienkou.

Spoločnosť Canon Business Center Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Faxcopy, a.s. a zaoberá sa dodávkou a prevádzkou tlačových riešení a hrdí sa najvyšším stupňom certifikovanej partnerskej spolupráce so značkou Canon – akreditáciou na úrovni Canon Business Center pre región Slovensko. CBC Slovakia s.r.o. zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení, pričom má možnosť plne využívať know-how spoločnosti Canon.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3803437  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac600-800,-, variabilná zložka podľa obchodného výsledku bez obmedzenia z hora, základ 600,-€, odhadovaná mzda počas prvého roka 600-800, + iné odmeny