React JavaScript Developer

CANNYPACK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.12.2018
do 3000 EUR pri TPP, do 30 EUR/hod pri fakturácii, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojárskeho teamu potrebujeme posilu v počte 1-2 ľudí na pozíciu React JavaScript Developer. Náplňou práce je rozvoj a údržba webovej a mobilnej aplikácie v oblasti vykonávania antidopingových kontrol profesionálnych športovcov (www.pwc-modoc.com).

Technológie, ktoré používame:
- Fungujeme podľa Scrum/Agile na 2-týždňových sprintoch
- Na evidenciu úloh a komunikáciu s klientmi používame JIRU
- Dokumentáciu zapisujeme do Confluence
- Naše zdrojové kódy našli domov v BitBucket Server a Git
- Continuous Integration nám zabezpečuje Jenkins
- Naše aplikácie bežia v Docker kontajneroch
- O monitorovanie sa nám stará Sentry a Icinga
- Komunikujeme cez Slack

Uvítali by sme kolegu, ktorý bude bývať v office v Bratislave aspoň 2-3 krát týždenne, po zapracovaní však vieme fungovať aj spôsobom full remote.

ĎALEJ PONÚKAME:
- možosť vybrať si formu spolupráce, buď trvalý pracovný pomer alebo živnosť/s.r.o.
- dennú komunikáciu v angličtine so zahraničnými partnermi
- mladý priateľský kolektív
- jednoduchú firemnú hierarchiu, možnosť aktívne ovplyvňovať chod firmy
- občasné pracovné cesty do Nemecka
- pravidelné firemné posedenia, dobré jedlo a pitie :)

Prosíme o zaslanie detailného CV (alebo Linkedin profilu), v ktorom budú uvedené predchádzajúce projekty spolu s informáciami s akými toolmi ste pracovali a pod.
Po posúdení zaslaných CV vyhovujúcich kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Celkový popis pozície je nasledovný:
- min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom webových aplikácii
- výborná znalosť ReactJS
- skúsenosti s Redux
- znalosť automatizovaných build nástrojov Webpack a Babel
- znalosť princípov JavaScript ECMAScript (ES6/ES7)
- skúsenosti s repository systémom Git
- skúsenosti s vývojom väčších SPA (single-page applications)
- výborná znalosť HTML5, CSS3
- výhodou skúsenosti s preprocesorom SCSS
- výhodou skúsenosti s Node.js (ExpressJS)
- výhodou skúsenosti s GraphQL
- výhodou skúsenosti s PostgreSQL
- komunikatívna úroveň anglického jazyka slovom i písmom

Sme slovensko – nemecká inovatívna IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom webových a mobilných aplikácií a IT consultingom. Vznikli sme v roku 2015 a odvtedy stále rastieme. Našimi zákazníkmi sú výlučne zahraničné firmy najmä z Nemecka. Zakladáme si na neformálnom kamarátskom a poctivom prístupe k práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3511890  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 3000 EUR pri TPP, do 30 EUR/hod pri fakturácii, v závislosti od skúseností