Senior PHP developer - možnosť home-office

CANNYPACK s.r.o.

Černyševského 1287/10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa formy zamestnania a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vývojárov hľadáme šikovného PHP-čkára, ktorý bude pracovať na projekte pre viacerých zahraničných klientov v oblasti športových antidopingových kontrol.

NAŠE POŽIADAVKY:
- Minimálne 4 posledné roky skúsenosť s praktickým programovaním v PHP (nie web stránky ale webové aplikácie)
- Výborná znalosť niektorého z PHP MVC (model-view-controller) frameworkov (ideálne PhalconPHP alebo Laravel)
- Výborná znalosť JavaScript; AngularJS výhodou
- Výborná znalosť niektorého z CSS pre-processorvov nutná (LESS, SCSS, Sass, Stylus)
- Výborná znalosť HTML5; Bootstrap alebo Foundation výhodou
- Výborná znalosť SQL jazyka (ideálne PostgreSQL, minimálne MySQL)
- Praktická znalosť niektorého z mobile-oriented JavaScript frameworkov (Ionic, Cordova) veľmi veľkou výhodou

Sme mladá a otvorená firma a snažíme sa o spokojnosť našich zamestnancov.

PONÚKAME:
- možosť vybrať si formu spolupráce, buď trvalý pracovný pomer alebo živnosť
- možnosť väčšinu času pracovať z domu
- dennú komunikáciu v angličtine so zahraničnými partnermi
- mladý priateľský kolektív
- jednoduchú firemnú hierarchiu, možnosť aktívne ovplyvňovať chod firmy
- občasné pracovné cesty do Nemecka
- pravidelné firemné posedenia, dobré jedlo a pitie :)

Prosíme o zaslanie detailného CV (alebo Linkedin profilu), v ktorom budú uvedené predchádzajúce projekty spolu s informáciami s akými toolmi ste pracovali a pod.
Po posúdení zaslaných CV vyhovujúcich kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- priateľský tímový hráč
- zodpovedný a samostatný prístup

Sme slovensko – nemecká inovatívna IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom webových a mobilných aplikácií a IT consultingom. Vznikli sme v roku 2015 a odvtedy stále rastieme. Našimi zákazníkmi sú výlučne zahraničné firmy najmä z Nemecka. Zakladáme si na neformálnom kamarátskom a poctivom prístupe k práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2735333  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa formy zamestnania a schopností kandidáta