Logo CANEX, spol. s r.o.

Špecialista podpory predaja

CANEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Máchova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohoda
1 300 EUR/mesiacMinimálne 1100 EUR brutto + osobné hodnotenie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka. Pri skrátenom úväzku bude mzda alikvótne prepočítaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou silnou stránkou je komunikácia?
Máš rád/-a systém, si zodpovedný/-á a tak trochu aj puntičkár/-ka?
Láka Ťa práca v malej rodinnej firme s priateľským kolektívom?
Ak si na tieto otázky odpovedal/-a "áno", potom hľadáme práve Teba!

Sme skúsená, dynamická a neustále rozvíjajúca sa spoločnosť. Pre našich klientov tvoríme riešenia z oblasti IT bezpečnosti už 30 rokov a súčasťou nášho portfólia sú produkty významných bezpečnostných firiem rôzneho zamerania a veľkosti.
Prioritou je pre nás náš zákazník, ale dôraz kladieme aj na zamestnancov, ich pohodlie, spokojnosť, osobný a profesijný rozvoj. U nás si dokážeš vybudovať zázemie, ktoré Ťa nebude obmedzovať, ak budeš mať výsledky.

Náplň práce:
- priama komunikácia s obchodníkmi, ale aj s obchodnými partnermi a klientmi,
- vybavovanie telefonických a e-mailových požiadaviek obchodných partnerov a klientov, vrátane riešenia reklamácií,
- objednávanie a nákup tovaru od tuzemských a zahraničných dodávateľov,
- zabezpečovanie dostupnosti skladových zásob, prijímanie tovaru na sklad
- evidovanie a vybavovanie objednávok, vystavovanie faktúr klientovi
- celková podpora obchodu prostredníctvom CRM systému.

  • Pracovať budeš v príjemnom a priateľskom kolektíve, kde si vytvoríš nové priateľstvá a spolupracuješ s ľuďmi, ktorí Ťa podporia a motivujú.
  • Máš šancu získať odmeny z podielu na hospodárskych výsledkoch spoločnosti, čím si môžeš zvýšiť svoje príjmy a motivovať sa k ešte lepším výsledkom.
  • Regulárne sa stretávame mimo pracovného prostredia na teambuildingoch a mimo-pracovných posedeniach, čo Ti pomôže zlepšiť vzťahy s kolegami a odreagovať sa od každodenných povinností.
  • Poskytujeme Ti príležitosť zúčastniť sa tréningov a školení, kde sa môžeš ďalej vzdelávať a zlepšovať si svoje zručnosti.
  • Platíme príspevok na Tvoje športové aktivity, čím podporujeme zdravý životný štýl a zlepšujeme Tvoju fyzickú kondíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnostné systémy, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Raynet CRM - Základy
Money S4 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívnosť
  • Flexibilita
  • Samostatnosť
  • Dôslednosť
  • Orientovanie sa v IT produktoch (výhodou)
  • Skúsenosť v systéme Money S4 (výhodou)
  • Skúsenosť so skladovým hospodárstvom (výhodou)
  • Typicky požadované vzdelanie: Bakalársky titul
  • Hard skills: Zručnosť s používaním MS Office, Schopnosť riešiť problémy
  • Soft skills: Pracovitosť, tímovosť, pozitívny prístup

Sme dynamický tím, vedený senior developermi s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti vývoja video management produktov pre spracovanie videa. Získané poznatky sme zúročili do podoby moderného a výkonného deep learning analytického riešenia pre analýzu obrazu - CAMAN.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Vančová
Tel.: +421902299660
E-mail: poslať životopis
ID: 4836844  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac