Obchodný manažér - Východoslovenský kraj

CANEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMinimálne 1000 EUR brutto + provízie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu obchodníkov, ktorý sa bude naplno venovať akvizícii nových klientov v regióne východného Slovenska. Súčasťou pracovnej náplne bude udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi.

Máš komunikáciu v krvi a baví Ťa práca s novými IT technológiami? Ak áno, hľadáme práve Teba!

Sme skúsená a dynamická spoločnosť, ktorá pre našich klientov tvorí riešenia z oblasti IT bezpečnosti.

Čo na Teba čaká:
- akvizícia nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov (aktívne udržiavanie vzťahov telefonicky, emailom a osobne)
- prezentácia produktov a riešení elektronicky, resp. osobne u klienta (anglický jazyk uchádzača veľkou výhodou)
- spracovávanie a tvorba cenových ponúk a riešení pre klienta
- prieskum trhu a sledovanie nových trendov
- spolupráca na tvorbe obchodnej stratégie a tvorbe portfólia
- úzka spolupráca s back officeom a technikmi

Ponúkame Ti aj takéto výhody a benefity:
- služobné auto, mobil a notebook sú základ
- budeš sa pohybovať v dynamickom a príjemnom tíme
- pracovnú dobu si môžeš prispôsobiť
- odborné školenia, ktoré si sám vyberieš
- motivačné ohodnotenie podľa osobných výkonov
- zaujímavé team-buildingové aktivity
- a mnohé ďalšie

S vyhovujúcimi kandidátmi budú realizované osobné pohovory v Prešove a v Košiciach. Každý kandidát dostane informáciu o tom, či bude alebo nebude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment, Elektrotechnika, Technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
- samostatnosť
- organizačné schopnosti
- technická gramotnosť - nutná
- znalosť IT a prvkov dátovej infraštruktúry
- pružnosť v myslení (adaptibilita, flexibilita, improvizácia)

Sme dynamický tím, vedený senior developermi s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti vývoja video management produktov pre spracovanie videa. Získané poznatky sme zúročili do podoby moderného a výkonného deep learning analytického riešenia pre analýzu obrazu - CAMAN.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3709875  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacMinimálne 1000 EUR brutto + provízie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka.