IT Support (1st & 2nd level) s nemčinou (aj pre absolventov)

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacod 1200€ brutto mzda mesačne v závislosti od skúsenosti, k základnej mzde sa prirátavajú aj príplatky za zmenovosť, víkendovú a nočnú prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme! Poď rásť s nami a začni svoju kariéru v spoločnosti CANCOM.

Čo bude obnášať tvoja nová pozícia?

  • budeš kontaktnou osobou pre našich zákaznikov, ktorým pomôžeš vyriešiť ich technické
problémy
  • poskytneš im podporu na úrovni prvého a druhého levelu
  • ak bude potrebné zabezpečíš vyriešenie problému s pomocou skúsenejších kolegov
  • našich zákazníkov budeš supportovať buď telefonicky alebo emailom v nemeckom a
anglickom jazyku
  • vďaka práci na zmeny si budeš svoj čas vedieť riadiť sám
  • priemerná hrubá mesačná mzda v tíme je 2200€ po zarataní príplatkov za nočné, sviatky a víkendy

  • parkovacie miesto v Auparku alebo preplatenie cestovného lístka na MHD
  • home office alebo práca z officu - je na tebe čo si vyberieš
  • multiSport karta
  • najnovšie pracovné vybavenie, iPhone na pracovné aj súkromné učely
  • firemné podujatia (športové aktivity - volejbal, funkčný tréning alebo
cyklo túry, poker party, stolný futbal, knižnica priamo v office, strešná terasa stále k
dispozícií)
  • nápoje a ovocie zdarma každý deň
  • finančný príspevok na stravovanie
  • zamestnanecký referral program
  • ďalšie vzdelávanie prostredníctvom Cancom Academy
  • poistenie pracovnej neschopnosti
  • III.pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • predošlé pracovné skúsenosti v IT oblasti sú výhodou no
priležitosť u nás majú aj šikovní absolventi so
záujmom o
technológie
  • znalosť ITIL je výhodou

  • nemecký jazyk na úrovni B2
  • anglický jazyk na úrovni B2

Spoločnosť CANCOM Slovakia bola založená v roku 2019 s 30 zamestnancami. Dnes viac ako 300 vysokokvalifikovaných nemecky a anglicky hovoriacich IT odborníkov zabezpečuje poskytovanie širokej škály špecializovaných IT služieb.

CANCOM Slovakia je súčasťou CANCOM so sídlom v Nemecku v Mníchove. Spoločnosť má viac ako 5 600 zamestnancov a poskytuje viac ako 20 000 zákazníkom IT služby v 80 krajinách.

CANCOM je popredným poskytovateľom služieb v oblasti digitálnej transformácie a vyvíja nové IT riešenia pre medzinárodných zákazníkov, ktoré im pomôžu na ceste k digitalizovanej budúcnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4026032  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac