Zubná asistentka (preventistka, zdravotná sestra, zubná technička, dentálna hygienička)

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 050 EUR/mesiacodmeny a 13.plat (viazaný na výkon)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v neštátnej čeľustnoortopedickej zubnej ambulancii hľadáme na plný úväzok (pondelok až streda od 7,30-16,00hod.) spoľahlivú a pracovitú zubnú alebo zdravotnú sestru, eventuálne recepčnú, zubnú techničku či dentálnu hygieničku, ktorá má záujem o tímovú prácu, ovláda fotenie a zaujíma sa o moderné technológie (počítač, intraorálny skener). Vyžadujeme samostatnú prácu v tíme aj sólo, chuť špecializovať sa, operatívne riešenie krízových situácií. Zaškolenie na pozíciu samozrejmosťou.

Každoročné kreditované školenia, pitný režim pre zamestnanca (káva čaj) a ďalšie benefity, pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, zubný laborant/technik, dentálna hygienička, zdravotná sestra,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Writer - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
Microsoft Windows - Základy
Fotografovanie - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

stomatológia/ čeľustná ortopédia je vítaná

Ochota ďalšieho vzdelávania, schopnosť manažmentu času a práce v stomatologickej ambulancii , plnenie pracovných povinností v daný deň počas pracovnej doby, aktívny prístup k práci, slušný a kultivovaný prejav, čestnosť, spoľahlivosť, profesionálnosť, poctivé plnenie si pracovných povinností bez potreby neustáleho kontrolovania a povzbudzovania, ochota a schopnosť zastúpiť kolegyňu.

Súkromná čeľustnoortopedická ambulancia, dve kreslá, jeden lekár, jedna dentálna hygienička. Profesionálny a zodpovedný prístup zameraný na pacienta a jeho spokojnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4226031  Dátum zverejnenia: 22.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac