Zubná asistentka (zdravotná sestra, dentálna hygienička)

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 100 EUR/mesiac13.plat (viazaný na výkon)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do timu v neštátnej zubnej ambulancii zameranej na ortodonciu hľadáme zubnú alebo zdravotnú sestru, alebo dentálnu hygieničku, ktorá má záujem o tímovú prácu na výkon (nemáme kapitáciu) ovláda fotenie a zaujíma sa o moderné technológie (počítač, skener) a vie pracovať v tíme aj samostatne. Zaškolenie na pozíciu samozrejmosťou.

Každoročné kreditované školenia, pitný režim pre zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, dentálna hygienička, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Writer - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
Microsoft Windows - Základy

Ochota ďalšieho vzdelávania, schopnosť manažmentu času a práce v stomatologickej ambulancii, slušný a kultivovaný prejav.

Súkromná čeľustnoortopedická ambulancia, dve kreslá, jeden lekár, jedna dentálna hygienička. Profesionálny a zodpovedný prístup zameraný na pacienta a jeho spokojnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3851570  Dátum zverejnenia: 19.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac