Можливість для людей з України

Auto lakovník, lakýrnik, prípravár, lakovač

CAMIONSERVICE NZ, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 23, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacodmeny, bonusy, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie).
Lakýrnické práce (príprava a aplikácia farieb a lakov).
Čistenie použitých pracovných pomôcok – najmä striekacích pištolí.
Následná kontrola odvedenej práce s dôrazom na detail a bezchybne vykonanú prácu.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie lakýrnických prác.
Korekcia nedostatkov v súlade s technologickými postupmi (ktoré vznikli pri lakovaní).
Iné práce spojené s lakýrnickým povolaním (retuše deformácií, škrabancov, opravy dentov a preliačení).

Stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami.
Možnosť ďalších príplatkov v závislosti od kvality vykonanej práce a výkonu zamestnanca.
Koncoročné odmeny.
Možnosť spolupráce aj na živnosť.
Odmena za získanie nového zamestnanca.
Firemné akcie.
Možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Autorizovaný servis FORD TRUCKS, MERCEDES BENZ, KOGEL
Klampiarske práce
Lakovanie vozidiel
Rovnanie rámov všetkých typov vozidiel
Rovnanie kabín všetkých typov vozidiel
Servis nákladných vozidiel
Geometria podvozkov
Oprava motorov a prevodoviek
Pneuservis nákladných vozidiel
Servis návesov- všetkých typov
Rýchloservis a pneuservis na osobné vozidlá

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4493546  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac