Можливість для людей з України
Logo CAMIONSERVICE NZ, s.r.o.

Auto lakovník, lakýrnik, prípravár, lakovač

CAMIONSERVICE NZ, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 23, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacodmeny, bonusy, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava vozidiel na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie).
Lakýrnické práce (príprava a aplikácia farieb a lakov).
Čistenie použitých pracovných pomôcok – najmä striekacích pištolí.
Následná kontrola odvedenej práce s dôrazom na detail a bezchybne vykonanú prácu.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie lakýrnických prác.
Korekcia nedostatkov v súlade s technologickými postupmi (ktoré vznikli pri lakovaní).
Iné práce spojené s lakýrnickým povolaním (retuše deformácií, škrabancov, opravy dentov a preliačení).

Stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami.
Možnosť ďalších príplatkov v závislosti od kvality vykonanej práce a výkonu zamestnanca.
Koncoročné odmeny.
Možnosť spolupráce aj na živnosť.
Odmena za získanie nového zamestnanca.
Firemné akcie.
Možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. s viac ako 30 ročnou tradíciou sa venuje hlavne opravám a servisu nákladných vozidiel, prívesov, návesov, úžitkových vozidiel a taktiež aj osobných vozidiel. Disponujeme lakovňou s nadrozmerným lakovacím boxom a tiež klampiarskou dielňou vybavenou rovnacou stolicou na podvozkové rámy a kabíny. Spoločnosť CAMIONSERVICE je autorizovaným servisom pre nákladné vozidlá FORD TRUCKS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4493546  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac