Technický asistent manažéra údržby

Camfil s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800,- € (v závislosti od predošlých skúseností, bohatý balíček benefitov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistuje pri koordinácii údržby, zodpovedá za včasné plnenie interných a externých zákaziek na údržbu strojov a zariadení v požadovanej kvalite
- kontroluje-monitoruje optimálne využitie strojov, dĺžku zmenového konania, využitie ľudských zdrojov s cieľom znižovania nákladov na zverenom úseku
- tvorí, reviduje a aktualizuje výrobné dokumenty, predpisy a nariadenia v súlade s právnymi platnými predpismi a technickými normami
- zodpovedá za dodržiavanie všetkých platných nariadení a predpisov spoločnosti, zásad hygieny, BOZP, PO, KPI, KBI, 5S a ISO
- spolupracuje pri nákupe náhradných dielov a náradia v rámci oddelenia údržby

- práca v medzinárodnej stabilnej švédskej spoločnosti
- nefajčiarske pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- kmeňový zamestnanec
- rodinná atmosféra
- dochádzkový bonus
- vianočný príspevok
- dotované závodné stravovanie
- rôzne formy príspevkov a bonusov: sobáš, narodenie dieťaťa, príspevok na DDS, vernostný bonus a mnohé iné

Ďakujeme, že sa uchádzate o prácu v našej spoločnosti. V prípade záujmu prosím pošlite mailom svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných vhodných uchádzačov spĺňajúcich naše kritériá. Za pochopenie vopred ďakujeme a držíme Vám palce vo výberovom konaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie - strojárske, technické, elektrotechnické zameranie
- prax na podobnej pozícii je výhodou
- aspoň stredne pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- schopnosť samostatne pracovať, prevziať na seba zodpovednosť, vzdelávať sa
- všeobecný prehľad
- schopnosť osvojiť si firemný softvér
- aktívny šofér

Už viac ako pol storočia pomáha Camfil ľuďom dýchať čistejší vzduch. Ako popredný výrobca prémiových riešení pre čistý vzduch poskytujeme komerčné a priemyselné systémy na filtráciu vzduchu a kontrolu znečistenia ovzdušia, ktoré zvyšujú produktivitu pracovníkov a zariadení, minimalizujú spotrebu energie a sú prínosom pre ľudské zdravie a životné prostredie. Pevne veríme, že najlepšie riešenia pre našich zákazníkov sú najlepšie riešenia pre našu planétu. Preto každým krokom na ceste - od návrhu po dodávku a po celý životný cyklus výrobku - zvážime vplyv toho, čo robíme, na ľudí a na svet okolo nás. Prostredníctvom nového prístupu k riešeniu problémov, inovatívnemu dizajnu, presnej kontrole procesov a silnému zameraniu na zákazníkov sa snažíme zachovať viac, využívať menej a nájsť lepšie spôsoby - aby sme všetci dýchali ľahšie.
Skupina Camfil Group má sídlo v švédskom Štokholme a má 28 výrobných závodov, šesť výskumných a vývojových centier, lokálne obchodné pobočky v 26 krajinách a 4 180 zamestnancov s rastúcou tendenciou. S hrdosťou obsluhujeme a podporujeme zákazníkov v rôznych odvetviach a komunitách po celom svete. Ak chcete zistiť, ako Vám Camfil pomôže chrániť ľudí, procesy a životné prostredie, navštívte nás na www.camfil.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Priemyselný Park Géňa, Ul. E. Sachsa 8
934 01 Levice

Kontakt

ID: 3347736   Dátum zverejnenia: 25.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- € (v závislosti od predošlých skúseností, bohatý balíček benefitov)