Učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry na ZŠ (s aktívnou znalosťou angličtiny)

Cambridge International School

Miesto práce
Úprkova, Bratislava
Termín nástupu
20.8.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Cambridge International School (CIS) v Bratislave hľadá učiteľa/ku slovenského jazyka pre 1. alebo 2. stupeň základnej školy, ktorý/á sa pripojí k vynikajúcemu tímu pedagógov na ambicióznej a rozširujúcej sa medzinárodnej škole.

​Náplňou práce bude:
+ výučba slovenského jazyka a literatúry pre 1. alebo 2. stupeň základnej školy podľa slovenského štátneho vzdelávacieho programu
​+ zastupovanie.​

​+ vynikajúci medzinárodný učiteľský tím
​+ podnetné a inšpiratívne pracovné prostredie
​+ budúci kariérny postup vo veľmi úspešnej a rastúcej škole
​+ veľmi dobre motivované, angažované, sebavedomé a dobre vychované deti
​+ maximálna veľkosť triedy 20 detí (ako norma) a 22 detí (ako maximum)
​+ príležitosti CPD a INSET
​+ Multisport Card
​+ chutné, zdravé a dotované obedy v našej školskej jedálni
​+ 5 platených sick days ročne spolu so 40 dňami dovolenky​

Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš životopis a sprievodný list, v ktorom vysvetlíte, ako spĺňate požiadavky danej pozície. Všetky žiadosti budú starostlivo a objektívne posúdené podľa vopred stanovených kritérií.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní však budú iba uchádzači vybraní na pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

​• schopnosť zaujať študentov svojím výkladom
​• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
​• vyžaduje sa samostatnosť, spoľahlivosť a kreativita
​• pozitívny prístup, chuť učiť a schopnosť motivovať
​• morálna bezúhonnosť
​• zdravotná spôsobilosť
​• výborné komunikatívne a sociálne spôsobilosti
​• záujem o uplatňovanie inovačných trendov vo vyučovaní a v práci s deťmi​

CIS is constituted by a full Primary and Secondary School and is the focal campus of the Cambridge family, which currently includes four Cambridge International Kindergartens (Funiversities) across Bratislava. CIS offers an outstanding International education, centred on the Cambridge Pathway and enhanced by the Slovak National Curriculum, but with a focus always on international best practice. The School itself is located in the charming and scenic Staré Mesto District, in a friendly and quiet residential area of Bratislava, near the beautiful Horsky Park.

www.cambridgeschool.eu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Career Team
E-mail: poslať životopis
ID: 4834242  Dátum zverejnenia: 28.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac