Účtovníčka

Camarumtrade, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacfixná mzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu / kolegyňu na ekonomické oddelenie:
Vašou náplňou práce bude:
- Spracovanie odberateľských faktúr, účtovanie bankových výpisov, spracovávanie bankových platieb, zadávanie manuálnych platieb a dobropisov, nastavovanie debitov – účtovanie všetkého, čo daná spoločnosť odoberá
- Telefonická a mailová komunikácia v prípade platobných nezrovnalostí
- Mesačná inventarizácia účtov
- Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach
- Spracovávanie štatistických výkazov
- Pravidelný reporting
- riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom

Ideálny kandidát na danú pozíciu pre nás spĺňa nasledovné požiadavky:
- Minimálne 2 ročná prax v oblasti účtovníctva
- Vyštudovaná stredná alebo vysoká škola s ekonomickým zameraním
- Znalosť slovenského a maďarského jazyka slovom aj písmom na vysokej úrovni
- Dobré počítačové zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a/ alebo účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Všeobecné spôsobilosti:
- finančná a ekonomická gramotnosť,
- komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- kultivovaný písomný prejav,
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- samostatnosť,
- matematická gramotnosť,
- tímová práca.

Osobnostné predpoklady:
- analytické myslenie,
- komunikatívnosť,
- pozornosť,
- praktické myslenie,
- precíznosť, presnosť,
- spoľahlivosť.

Naša spoločnosť sa zaoberá so poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a socálneho rozvoja a príprava a manažment verejného obstarávania.
ID: 3900038  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac