Projektový manažér (okres KN, DS, NZ, LV, VK)

Camarumtrade, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s obchodnými partnermi, starostlivosť o klienta, podpora obchodného úseku a vedenia/administratíva, spracovanie informácií, príprava podkladov na stretnutia, asistencia vedeniu spoločnosti, zaistenie požiadaviek rôznej úrovne, účasť na obchodnom rokovaní, príprava prezentácií a podkladov.

Stabilné zamestnanie v dynamickej spoločnosti, práca v príjemnom kolektíve, platená dovolenka, možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopnosti, aj ich neustály rozvoj.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
organizovanie a plánovanie práce
time manažment
ovládanie maďarského jazyka slovom aj písmom je dôležité
komunikatívnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá so poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a socálneho rozvoja a príprava a manažment verejného obstarávania.

Kvetná 1236/39
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Bozsakyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3865042  Dátum zverejnenia: 7.2.2020