Customer Service Agent - práca na diaľku

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a vysvetľuješ ľuďom veci a komunikácia je Tvoja silná stránka?

TAK TOTO JE PONUKA PRESNE PRE TEBA!

Calzedonia, Intimissimi, Tezenis... To je viac ako 35 predajní na Slovensku a jedna centrála v bratislavskom Ružinove (Nivy Tower). Okrem kamenných obchodov máme aj e-shop a veľa zákazníkov online. V letnom období býva zákazníkov viac než inokedy, a tak hľadáme niekoho, kto nám pomôže s ich spokojnosťou a postará sa o to, aby mali všetky informácie a všetko prebiehalo podľa ich predstáv. Spolupráca by, samozrejme, nekončila letom, práve naopak! Podporu do nášho "Customer Service" tímu hľadáme NA DLHODOBO!

Takže čo všetko by si mal/a na starosti?

  • budeš podpora pre našich e-commerce zákazníkov na všetkých kanáloch: e-mail, chat, sociálne siete (Facebook & Instagram), telefón
  • Tvojou hlavnou úlohou bude vždy dobre a milo poradiť zákazníkom, ktorí na Teba budú mať rôzne požiadavky a otázky k ich nákupu
  • nemusíš sa báť, že niečo nebudeš vedieť - budeš na diaľku spolupracovať s Tvojou Team-Leaderkou Kristinou z Chorvátska a naviac dostaneš dôkladné 10-dňové školenie
  • práca je výborná pokiaľ hľadáš prácu na diaľku - pracovať môžeš prakticky odkiaľkoľvek

Koho práve hľadáme?

  • niekoho, kto má výbornú úroveň anglického jazyka, pretože školenie bude prebiehať v angličtine a Tvoja budúca Team-Leaderka nevie po slovensky
  • niekoho, kto dobre ovláda slovenský pravopis a gramatiku
  • niekoho, kto hľadá prácu na diaľku (na 7,5 hodín denne/37,5 hodín týždenne) od pondelka do piatku, víkendy voľné
  • niekoho zodpovedného, spoľahlivého a najmä trpezlivého, kto rád komunikuje s ľuďmi a vysvetľuje veci
  • niekoho, kto má chuť sa učiť nové veci a získať zaujímavé skúsenosti
  • niekoho, kto by mohol nastúpiť čo najskôr!

Pokiaľ som Ťa týmto neodradila, ale naopak zaujala, čítaj ďalej!

Pretože teraz príde tá najzaujímavejšia časť - za odvedenú prácu ponúkame aj veľa skvelých benefitov.

  • príjemné pracovné prostredie a obrovská šanca na sebarealizáciu v medzinárodnej spoločnosti s neustálym rastom
  • mobil a notebook aj na súkromné účely
  • plne hradené gastrolístky v sume 6,00 €/za odpracovaný deň
  • „uniformy“ (24 produktov zdarma/1 rok), ktoré si vyberáš zo sortimentu našich značiek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis
  • zamestnanecká zľava v hodnote 30% na všetky naše nezľavnené produkty (Calzedonia, Intimissimi, Tezenis po celom svete!)
  • teambuildingové akcie
  • vianočné večierky
  • vianočný darček

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Oniverse, nový názov Calzedonia Group, je talianska multibrandová spoločnosť založená v roku 1986. Dnes spoločnosť zahŕňa množstvo módnych značiek: Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis, Tezenis Kids, Falconeri, Atelier Emé a Antonio Marras. Skupina je aktívna aj v gastro sektore a v oblasti vína prostredníctvom značiek Signorvino, Tenimenti Leone, La Giuva a Podere Guardia Grande Brands - a po nedávnej akvizícii Cantiere del Pardo aj v námornom sektore - s jachtami Grand Soleil, Pardo Yachts, a VanDutch Yachts.

Spoločnosť je vertikálne integrovaná a stará sa o všetky fázy dodávateľského reťazca, od nápadu až po výrobu vo vlastných závodoch - 30 výrobných závodov v rámci Talianska a v zahraničí - až po celosvetovú distribúciu. K dnešnému dňu má spoločnosť z maloobchodného hľadiska viac ako 5600 predajní, priamych alebo franšízových, a je prítomná vo viac ako 59 krajinách sveta.

Slovenská pobočka bola založená v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov naprieč Slovenskom, kde máme 37 obchodov.

Oniverse, new name of Calzedonia Group, is an Italian multibrand company founded in 1986. Today the company includes numerous fashion Brands: Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis, Tezenis Kids, Falconeri, Atelier Emé, and Antonio Marras. The Group is also active in the food&wine sector-through Signorvino, Tenimenti Leone, La Giuva, and Podere Guardia Grande Brands - and, following the recent acquisition of Cantiere del Pardo, in the nautical sector - with the Grand Soleil Yachts, Pardo Yachts, and VanDutch Yachts Brands.

The company is vertically integrated and takes care of all stages of the supply chain, from idea to production in its own Plants - 30 Production Plants between Italy and Abroad - to worldwide distribution. To date the company, from the retail point of view, has more than 5600 stores, direct or franchised, and is present in more than 59 countries worldwide.

The Slovak subsidiary was established in Bratislava in 2008. Currently, it employs more than 250 employees across Slovakia, where we have 37 stores.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4812073  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac