Customer Service Agent - práca na diaľku

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a vysvetľuješ ľuďom veci a komunikácia je Tvoja silná stránka?

TAK TOTO JE PONUKA PRESNE PRE TEBA!

Calzedonia, Intimissimi, Tezenis... To je viac ako 35 predajní na Slovensku a jedna centrála v bratislavskom Ružinove (Nivy Tower). Okrem kamenných obchodov máme aj e-shop a veľa zákazníkov online. V letnom období býva zákazníkov viac než inokedy, a tak hľadáme niekoho, kto nám pomôže s ich spokojnosťou a postará sa o to, aby mali všetky informácie a všetko prebiehalo podľa ich predstáv. Spolupráca by, samozrejme, nekončila letom, práve naopak! Podporu do nášho "Customer Service" tímu hľadáme NA DLHODOBO!

Takže čo všetko by si mal/a na starosti?

  • budeš podpora pre našich e-commerce zákazníkov na všetkých kanáloch: e-mail, chat, sociálne siete (Facebook & Instagram), telefón
  • Tvojou hlavnou úlohou bude vždy dobre a milo poradiť zákazníkom, ktorí na Teba budú mať rôzne požiadavky a otázky k ich nákupu
  • nemusíš sa báť, že niečo nebudeš vedieť - budeš na diaľku spolupracovať s Tvojou Team-Leaderkou Kristinou z Chorvátska a naviac dostaneš dôkladné 10-dňové školenie
  • práca je výborná pokiaľ hľadáš prácu na diaľku - pracovať môžeš prakticky odkiaľkoľvek

Koho práve hľadáme?

  • niekoho, kto má výbornú úroveň anglického jazyka, pretože školenie bude prebiehať v angličtine a Tvoja budúca Team-Leaderka nevie po slovensky
  • niekoho, kto dobre ovláda slovenský pravopis a gramatiku
  • niekoho, kto hľadá prácu na diaľku (na 7,5 hodín denne/37,5 hodín týždenne) od pondelka do piatku, víkendy voľné
  • niekoho zodpovedného, spoľahlivého a najmä trpezlivého, kto rád komunikuje s ľuďmi a vysvetľuje veci
  • niekoho, kto má chuť sa učiť nové veci a získať zaujímavé skúsenosti
  • niekoho, kto by mohol nastúpiť čo najskôr!

Pokiaľ som Ťa týmto neodradila, ale naopak zaujala, čítaj ďalej!

Pretože teraz príde tá najzaujímavejšia časť - za odvedenú prácu ponúkame aj veľa skvelých benefitov.

  • príjemné pracovné prostredie a obrovská šanca na sebarealizáciu v medzinárodnej spoločnosti s neustálym rastom
  • mobil a notebook aj na súkromné účely
  • plne hradené gastrolístky v sume 6,00 €/za odpracovaný deň
  • „uniformy“ (24 produktov zdarma/1 rok), ktoré si vyberáš zo sortimentu našich značiek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis
  • zamestnanecká zľava v hodnote 30% na všetky naše nezľavnené produkty (Calzedonia, Intimissimi, Tezenis po celom svete!)
  • teambuildingové akcie
  • vianočné večierky
  • vianočný darček

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Calzedonia Group je fashion spoločnosť, ktorá sa špecializuje na pančuchový tovar, plavky a spodnú bielizeň. Bola založená v Taliansku v roku 1986 a v súčasnosti má viac ako 5.000 obchodov vo viac ako 55 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 50.000 zamestnancov na svete. Celá spoločnosť rastie, expanduje a plánuje otvárať ďalšie obchody po celom svete.
Slovenská pobočka bola založená v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov naprieč Slovenskom, kde máme 37 obchodov.

Calzedonia Group is a fashion retail company specializing in the hosiery, beachwear and underwear market. Founded in Italy in 1986, the Group has a network of more than 5.000 stores in over 55 countries and more than 50.000 employees worldwide. The Group´s network will continue to grow further with a full program of new store openings around the world.
The Slovak subsidiary was established in Bratislava in 2008. Currently, it employs more than 250 employees across Slovakia, where we have 37 stores.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4812073  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac