INTIMISSIMI | Asistent/ka predaja - SC Nivy Bratislava | Plný úväzok

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 140 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ luxusnú spodnú bielizeň?
Tak vitaj medzi Intimissimi nadšencami vo svete, kde je spodná bielizeň umením a dokáže zalichotiť naozaj každému. Vďaka tomu si naše produkty zamilovali milióny klientov po celom svete!

Potešenie zákazníkov je pre nás v Intimissimi kľúčom k úspechu.

Ideálneho kandidáta či kandidátku si predstavujeme takto:
· úsmev a milé správanie je pre Teba samozrejmosťou
· vieš zákazníkov počúvať a splniť im aj tie priania, ktoré ešte ani nevyslovili
· je pre Teba dôležité pracovať v dobre fungujúcom tíme, kde sa kolegovia na seba môžu navzájom spoľahnúť

Znie to ako Ty? Tak sa nám určite ozvi! :)

Som Lenka a pre našu predajňu značky Intimissimi v nákupnom centre Nivy v Bratislave hľadám PREDAJNÝCH ASISTENTOV/TKY na PLNÝ (full-time) úväzok.

U nás sa pracuje na 8-hodinové pracovné zmeny (žiadne únavné 12-ky!), ale určite vieš, že nákupné centrá sú otvorené aj cez víkend - tzn. aj vtedy s Tebou môžeme počítať :)

Čaká Ťa rôznorodá práca v príjemnom prostredí a s tímom ľudí, ktorí Ťa podporia.
Všetci majú rovnaký cieľ: svedomitú starostlivosť o zákazníkov a krásnu predajňu.

A prečo by si mal/a pracovať práve pre nás?

TOTO nás odlišuje od iných zamestnávateľov:

STABILITA
- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov a klientiek po celom svete, a ktorú neohrozila ani pandémia (nezatvárame žiadne obchody, práve naopak – expandujeme!)

PRACOVNÉ PROSTREDIE
- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom a príležitosť k profesijnému rastu nie je len fráza, ktorá dobre vyzerá v inzeráte

NAŠE PRODUKTY A ZĽAVY
- vybavíme Ťa krásnymi „kúskami“ z nášho sortimentu (pracovný ale aj nepracovný outfit)
- a ak Ti to nebude stačiť, môžeš si doplniť šatník aj vďaka našej zamestnaneckej zľave vo všetkých našich značkách vo výške 30% (Calzedonia, Intimissimi, Tezenis po celom svete!)

PRÉMIE
- dobré výsledky predajne sa vďaka nášmu prémiovému systému premietnu do Tvojej mzdy

STRAVNÉ LÍSTKY
- nemusíš si robiť starosti s nákladmi na obedy (spoločnosť hradí PLNÚ SUMU stravného v hodnote 5.10€/za odpracovaný deň)

SLOBODA V BENEFITOCH
- po skúšobnej dobe si s nami môžeš začať užívať rôzne benefity
- do Cafeterie od nás dostaneš kredity (mesačne v hrubom), ktoré sú určené na zdravie, voľný čas, šport (vieme Ti vybaviť aj Multisportku), vzdelávanie a kultúru a je len na Tebe, čo z toho si vyberieš!

REFERRAL PROGRAM
- dostaneš finančnú odmenu až do 100€ pri odporučení známeho na voľnú pozíciu prostredníctvom nášho Referral programu

PONÚKAME
· Základná mzda 820,- €/mes. v hrubom
· Prémie až 200,- €/mes. v hrubom
· Cafeteria 24,- €/mes. v hrubom
· Stravné lístky 100,- €/mes. v čistom
CELKOM až 1144,- €/mes. v hrubom

A TO NIE JE VŠETKO!
Máme pre Teba pripravenú aj zaujímavú KARIÉRNU CESTU!

Každý náš zamestnanec má možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa. Budeš mať pred sebou jasné ciele a odmeny, ktoré Ťa v našej spoločnosti čakajú. Počas celej tejto doby pri Tebe stojí Manager/ka, je Ti oporou a pomáha Ti zdokonaľovať sa (pomocou spätnej väzby).

Na čo sa môžeš tešiť, pokiaľ budeš šikovný/á?
· 1 rok v spoločnosti – bude Ti predĺžená zmluva na dobu neurčitú a dostaneš celú jednu mzdu naviac! Po roku u nás Ti tak v jeden mesiac prídu dokonca dve výplaty!
· 1,5 roka v spoločnosti – získaš titul SENIOR a mzda Ti narastie o 80€ mesačne
· 3 roky v spoločnosti – teraz už poznáš naozaj všetko a získavaš titul EXPERT. Mzda Ti narastá o ďalších 80€ mesačne!

Spôsobov ako sa u nás posúvať je ale, samozrejme, viac. Môžeš sa stať špecialistom/špecialistkou na naše produkty a pomáhať s tréningom nováčikov, byť pravou rukou Managera/ky predajne na pozícii "Assistant Store Managera", alebo získať zodpovednosť za celú predajňu a zastávať priamo pozíciu "Store Manager". Pokiaľ ovládaš angličtinu, nechýba Ti talent, motivácia a proaktívny prístup, potom môžeš vyrásť dokonca až na pozíciu "District Manager" a starať sa hneď o niekoľko obchodov a ich tímy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Calzedonia Group je fashion spoločnosť, ktorá sa špecializuje na pančuchový tovar, plavky a spodnú bielizeň. Bola založená v Taliansku v roku 1986 a v súčasnosti má viac ako 5.000 obchodov vo viac ako 55 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 50.000 zamestnancov na svete. Celá spoločnosť rastie, expanduje a plánuje otvárať ďalšie obchody po celom svete.
Slovenská pobočka bola založená v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov naprieč Slovenskom, kde máme 37 obchodov.

Calzedonia Group is a fashion retail company specializing in the hosiery, beachwear and underwear market. Founded in Italy in 1986, the Group has a network of more than 5.000 stores in over 55 countries and more than 50.000 employees worldwide. The Group´s network will continue to grow further with a full program of new store openings around the world.
The Slovak subsidiary was established in Bratislava in 2008. Currently, it employs more than 250 employees across Slovakia, where we have 37 stores.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4475684  Dátum zverejnenia: 17.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac