Asistent/ka predaja TEZENIS - Bratislava - Avion - skrátený úväzok (20 - 30 hod/týždenne)

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
410 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keď sa povie Tezenis… Čo si predstavíš? Taliansku módnu značku s „cool“ srdcom? Svet štýlovej spodnej bielizne a trendy oblečenia? Seba ako súčasť tímu našich skvelých predajných asistentiek? Tak to si na správnej adrese! Vitaj!

U nás bude mať Tvoja kariéra štýl!

Moje meno je Sandra a pre našu predajňu značky Tezenis v Bratislave v nákupnom centre Avion hľadám predajných asistentov/tky na skrátený pracovný úväzok 20- 30hod/týždenne.

Nepotrebujeme roky skúseností a oslnivé životopisy... Potrebujeme energických ľudí s tímovým duchom, nadšením pre prácu v obchode, príjemným vystupovaním a úprimným úsmevom. Vystihuje Ťa to? Tak to si naša krvná skupina!

A prečo by ste mali pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

STABILITA
- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete, a ktorú neohrozila ani pandémia (nezatvárame žiadne obchody, práve naopak – expandujeme!)

PRACOVNÉ PROSTREDIE
- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom a príležitosť k profesijnému rastu nie je len fráza, ktorá dobre vyzerá v inzeráte;

NAŠE PRODUKTY A ZĽAVY
- vybavíme Vás krásnymi „kúskami“ z nášho sortimentu. Je to pracovný ale aj nepracovný outfit. A keď Vám to nebude stačiť, môžete si doplniť šatník aj vďaka našej zamestnaneckej zľave vo všetkých našich značkách vo výške 30% (Calzedonia, Intimissimi, Tezenis po celom svete!)

STRAVNÉ LÍSTKY
- nemusíte si robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Vám stravné lístky PLNE HRADENÉ NAŠOU SPOLOČNOSŤOU v hodnote 5.00 € za odpracovaný deň, t.j. v priemere 50/75 € čistého mesačne k mzde!

SLOBODA V BENEFITOCH
- po skúšobnej dobe si s nami môžete začať užívať rôzne benefity. Dáme Vám 12/18€ hrubého mesačne, ktoré sú určené na zdravie, voľný čas, šport (vrátane Multisportky), vzdelávanie a kultúru a je len na Vás čo z toho si vyberiete!

REFERRAL PROGRAM
- Dostanete finančnú odmenu až do 100 € pri odporučení známeho na voľnú pozíciu prostredníctvom nášho Referral programu

PONÚKAME pri 20h úväzku:
Základná mzda 381,- €/mes. v hrubom
Osobné ohodnotenie 29,- €/mes. v hrubom
Prémie až 85,- €/mes. v hrubom
Cafeteria 12,- €/mes. v hrubom
Stravné lístky 50,- €/mes. v čistom
CELKOM až 557,- €/mes. v hrubom

PONÚKAME pri 30h :
Základná mzda 571,50 €/mes. v hrubom
Osobné ohodnotenie 43,50 €/mes. v hrubom
Prémie až 140,- €/mes. v hrubom
Cafeteria 18,- €/mes. v hrubom
Stravné lístky 75,- €/mes. v čistom
CELKOM až 848,- €/mes. v hrubom

Ale máme pre Vás pripravenú aj zaujímavú KARIÉRNU CESTU!

Každý náš zamestnanec má možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa. Budete mať pred sebou jasné ciele a odmeny, ktoré Vás v našej spoločnosti čakajú. Počas celej tejto doby pri Vás stojí manager, je Vám oporou a pomáha Vám zdokonaľovať sa (pomocou spätnej väzby).

Na čo sa môžete tešiť, pokiaľ budete šikovní?
- 1 rok v spoločnosti – bude Vám predĺžená zmluva na dobu neurčitú a dostanete celú jednu mzdu naviac! Po roku u nás Vám tak v jeden mesiac prídu dokonca dve výplaty
- 1,5 roka v spoločnosti – získate titul SENIOR a mzda Vám narastie o 40/60 € mesačne
- 3 roky v spoločnosti – teraz už poznáte naozaj všetko a získavate titul EXPERT. Mzda Vám narastá o ďalších 40/60 € mesačne!
Spôsobov ako sa u nás posúvať je ale, samozrejme, viac. Môžete sa stať špecialistom/špecialistkou na naše produkty a pomáhať s tréningom nováčikov, byť pravou rukou managera predajne na pozícii Assistant Store Managera, alebo získať zodpovednosť za celú predajňu a zastávať priamo pozíciu Store Manager. Pokiaľ ovládate angličtinu, nechýba Vám talent, motivácia a proaktívny prístup, potom môžete vyrásť dokonca až na pozíciu District Manager a starať sa hneď o niekoľko obchodov a ich tímy.

Zaujala Ťa naša ponuka?

Tak mi pošli svoj životopis – môžeme Ti ponúknuť ešte oveľa viac :-)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Calzedonia Group je fashion spoločnosť, ktorá sa špecializuje na pančuchový tovar, plavky a spodnú bielizeň. Bola založená v Taliansku v roku 1986 a v súčasnosti má viac ako 5.000 obchodov vo viac ako 55 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 50.000 zamestnancov na svete. Celá spoločnosť rastie, expanduje a plánuje otvárať ďalšie obchody po celom svete.
Slovenská pobočka bola založená v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov naprieč Slovenskom, kde máme 37 obchodov.

Calzedonia Group is a fashion retail company specializing in the hosiery, beachwear and underwear market. Founded in Italy in 1986, the Group has a network of more than 5.000 stores in over 55 countries and more than 50.000 employees worldwide. The Group´s network will continue to grow further with a full program of new store openings around the world.
The Slovak subsidiary was established in Bratislava in 2008. Currently, it employs more than 250 employees across Slovakia, where we have 37 stores.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4337927  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 410 EUR/mesiac