Užívate si prácu s číslami? – Hľadáme Jr.účtovníka

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Svätoplukova, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacPlatové možnosti závisia od predošlých skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v Calzedonii sa snažíme dávať vášeň do svojej práce a pomocou našich produktov pomôcť ženám a mužom cítiť sa komfortne a sebavedome.
Hľadáme k nám Jr.účtovníka/Jr.účtovníčku, ktorý/á nečaká, kedy mu/jej niekto pridelí prácu, ale je schopný/á a iniciatívny/a .

- Hľadáte stabilitu v malom tíme ale v spoločnosti s veľkým zázemím?
- Máte za sebou výsledky v oblasti účtovníctva?
- Nebojíte sa komunikovať v angličtine?

Pripravte sa na to, že začiatky môžu byť náročné a získate enormné množstvo informácií v oblasti komplexného účtovníctva a zistíte že retail je veľmi dynamická oblasť.
Treba rátať aj s tým, že máme fixnú pracovnú dobu 8:30 – 17:30 hod (hodinka na obed), takže budeme spolu veľa, preto hľadáme niekoho fajn, kto k nám zapadne.

Náplňou Vašej práce po zaučení bude:
- Vyúčtovanie výdavkov zamestnancov
- Spracovanie došlých faktúr spoločnosti a vystavovanie faktúr
- Príprava lokálnych reportov a štatistík (pre NBS, Daňový a Štatistický úrad), taktiež aj príprava podkladov pre reporty do Talianska – mali by ste teda vedieť pokročilé funkcie v Exceli a tiež by Vás mal Excel aspoň trochu baviť
- Spracovanie a evidencia cestovných výdavkov – naši zamestnanci cestujú po SK a ČR a niekedy sa podarí aj cesta do Talianska na módnu prehliadku či tréning
- Príprava podkladov k priznaniu DPH
- Účtovanie interných dokladov spoločnosti pre účely závierky a spolupráca pri podkladoch pre audit

Ak si seba aj naďalej dokážete predstaviť na tejto pozícii a po zaučení toto všetko zvládnete, získate bohaté skúsenosti z oblasti komplexného účtovníctva, budete mať priestor na nové nápady a inovácie a tiež budete mať možnosť rásť a rozvíjať sa.

Pokiaľ Vás ale viac zaujíma tá "materiálna časť", tu je to, čo ponúkame:
- Plne hradené gastrolístky v sume 5,50 € na deň
- Telefón aj na súkromné účely
- Uniformy, ktoré si vyberáte zo sortimentu našich značiek Intimissimi, Calzedonia a Tezenis
- Jedna hodina anglického alebo talianskeho jazyka týždenne hradená zamestnávateľom
- Cafeteria/Multisport, pretože Vás chceme rozmaznávať
- Zľava v hodnote 30% na všetky naše nezľavnené produkty
- teambuildingové akcie, prípadne sa môže podariť aj módna prehliadka v Taliansku :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rešetková
E-mail: poslať životopis
ID: 3897352  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac