Office & accounting assistant

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Svätoplukova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
450€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho office teamu hľadáme na dlhodobú spoluprácu nového kolegu alebo kolegyňu na administratívnu výpomoc na pozíciu OFFICE & ACCOUNTING ASSISTANT na dohodu, alebo skrátený úväzok.

Ak sa nebojíš riešiť problémy, si ochotná/ý poskytovať rýchlu podporu našim kolegom a zamestnancom predajní, v tom prípade zbystri svoju pozornosť!

Potrebujeme niekoho proaktívneho s výbornou organizačnou zručnosťou, keďže bude treba zastrešiť množstvo aktivít naraz... Hľadáme energických a trpezlivých ľudí s tímovým duchom, nadšením pre prácu v kolektíve a príjemným vystupovaním.

Budeš mať na starosti administratívny chod spoločnosti vrátane vedenia recepcie, zabezpečovania služobných ciest a komunikácie s našimi prevádzkami.

Rovnako pôjde o poskytovanie administratívnej podpory finančnému manažérovi a ekonomickému oddeleniu spoločnosti v súvislosti s prípravou podkladov pre účtovníctvo a výkazy tržieb.

A prečo by si mal/a pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete;

- ponúkame Ti prácu na dohodu/skrátený úväzok s flexibilnou pracovnou dobou, pri ktorej môžeš ako študent VŠ nabrať množstvo skúseností. Dostaneš od nás tú najlepšiu prax a to priamo z terénu!

- rovnako od nás dostaneš krásnu fashion uniformu zo sortimentu našich značiek;

- môžeš sa s nami zaradiť do programu Cafeteria a užívať si všetky výhody určené na zdravie, voľný čas, šport, vzdelávanie a kultúru!

- navyše si nemusíš robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Ti stravné lístky plne hradené našou spoločnosťou v hodnote 5.50 € za odpracovaný deň.

Chceš viac?

Ako by sa Ti páčila zamestnanecká zľava na všetky produkty značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis?

Ešte to nestačí?

Poskytneme Ti individuálny kurz cudzieho jazyka jedenkrát do týždňa!

Zaujala Ťa naša ponuka? Tak mi pošli svoj životopis – môžeme Ti ponúknuť ešte oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Keďže sme medzinárodná spoločnosť a budeš zabezpečovať rôzne záležitosti aj so zahraničnými kolegami, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou!

Ak máš navyše znalosti v odbore ekonómie, máš veľkú výhodu!

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mádlík Turinská
Tel.: +420778757182
E-mail: poslať životopis
ID: 3484194   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   450€/brutto