Store Manager INTIMISSIMI - plný úväzok

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1.100 - 1.480

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Intimissimi je pre nás luxusnou talianskou módnou značkou. Svetom nádhernej spodnej bielizne a rafinovanej módy.

Vnímate to rovnako? V tom prípade vitajte!

Moje meno je Lucia a pre našu predajne značky Intimissimi hľadám proaktívnych a schopných Store Managerov / ky zameraných na prácu s tímom a "ťahom na bránku".

Nepotrebujeme roky manažérskych skúseností a oslnivé životopisy... U nás majú šancu aj juniori! Vo všeobecnosti potrebujeme energických ľudí s tímovým duchom, nadšením pre prácu v obchode, príjemným vystupovaním a úprimným úsmevom.
Pre prácu manažéra predajne sa naviac hodí chuť viesť, riadiť a motivovať tím ľudí, zodpovednosť, orientácia na výsledky a analytické myslenie. Skrátka byť vedúcou osobnosťou prevádzky, ktorý bude viesť celý predajný tím.

Ak sa naviac dohovoríte po anglicky, máte veľkú výhodu!

Vystihuje Vás to? Tak to ste naša krvná skupina!

A prečo by ste mal/a pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete.

- udávame trendy a búrame hranice.

- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom.

- dobré výsledky Vašej predajne sa vďaka nášmu prémiovému systému premietnu do Vašej mzdy.

- môžete sa s nami zaradiť do programu Multisport.

- dostanete od nás krásnu fashion uniformu zo sortimentu našej značky.

- ponúkame celkovú základnú mzdu 1.000,- €/mes. A s naším progresívnym prémiovým systémom si môžete privyrobiť až 1.380,- €/mes.

- nemusíte si robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Vám stravné lístky plne hradené našou spoločnosťou v hodnote 5.00 € za odpracovaný deň, t.j. priemere 100 € čistého mesačne k mzde!

Chcete viac?

Páčila by sa Vám napríklad zamestnanecká zľava na všetky produkty značky Calzedonia?
K tomu Vám ešte naviac pridáme zľavu na produkty značky Intimissimi a Tezenis!

Zaujala Vás naša ponuka? Tak mi pošlite svoj životopis.
Môžeme Vám totiž ponúknuť ešte oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Tekulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3285616   Dátum zverejnenia: 18.1.2018