Asistent/ka predaja TEZENIS - plný úväzok

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
655 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keď sa povie Tezenis …. Čo si predstavíš? Taliansku módnu značku s „cool“ srdcom? Svet štýlovej spodnej bielizne a trendy oblečenia? Seba ako súčasť tímu našich úžasných predajných asistentiek?

Tak to si na správnej adrese! Vitaj!

Moje meno je Lucia a pre našu predajňu značky Tezenis v Bratislave hľadám predajných asistentov/tky na plný pracovný úväzok.

U nás bude mať Vaša kariéra štýl!

Nepotrebujeme roky skúseností a oslnivé životopisy... Potrebujeme energických ľudí s tímovým duchom, nadšením pre prácu v obchode, príjemným vystupovaním a úprimným úsmevom. Vystihuje Ťa to? Tak to si naša krvná skupina!

A prečo by ste mal/a pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete.

- udávame trendy a búrame hranice.

- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom a príležitosť k profesijnému rastu nie je len frázou, ktorá dobre vyzerá v inzeráte.

- nemusíš si robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Ti stravné lístky plne hradené našou spoločnosťou v hodnote 4,50 € za odpracovaný deň, t.j. priemerne 90 € čistého mesačne k mzde!!!

- dostaneš od nás krásnu fashion uniformu zo sortimentu našej značky.

Ešte to nestačí?

Ako by sa Ti páčila zamestnanecká zľava na všetky produkty značky Tezenis?

A keby som k tomu prihodila ešte zľavu na produkty značky Calzedonia a Intimissimi?

Zaujala Ťa naša ponuka?

Tak mi pošli svoj životopis – môžeme Ti ponúknuť ešte oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Tekulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3182886   Dátum zverejnenia: 12.12.2017