Store Manager CALZEDONIA - Trnava - City Arena - plný úväzok

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Miesto práce
City Arena, Sladovnícka, Trnava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
- základná zložka mzdy: 815€ + prémie pri dosiahnutí mesačného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Calzedonia je pre nás atraktívnou talianskou módnou značkou. Svetom luxusného pančuchového tovaru a nádherných plaviek!

Vnímate to rovnako? V tom prípade vitajte medzi Calzedonia nadšencami!

Moje meno je Lucia a pre našu predajňu značky Calzedonia v nákupnom centre City Arena v Trnave hľadám proaktívneho a schopného Store Managera / ku zameraného na prácu s tímom a "ťahom na bránku".

Vo všeobecnosti potrebujeme energických ľudí s tímovým duchom, nadšením pre prácu v obchode, príjemným vystupovaním a úprimným úsmevom.
Pre prácu manažéra predajne sa naviac hodí chuť viesť, riadiť a motivovať tím ľudí, zodpovednosť, orientácia na výsledky a analytické myslenie. Skrátka byť vedúcou osobnosťou prevádzky, ktorý bude viesť celý predajný tím.

Vystihuje Vás to? Tak to ste naša krvná skupina!

A prečo by ste mal/a pracovať práve pre nás? Čo nás odlišuje od iných zamestnávateľov?

- sme stabilná úspešná spoločnosť, ktorej produkty si zamilovali milióny klientov po celom svete.

- udávame trendy a búrame hranice.

- ústretové pracovné prostredie u nás nie je len prázdnym pojmom a príležitosť k profesijnému rastu nie je len fráza, ktorá dobre vyzerá v inzeráte;

- dostanete od nás krásnu fashion uniformu zo sortimentu našej značky.

- nemusíte si robiť starosti s nákladmi na obedy, dáme Vám stravné lístky plne hradené našou spoločnosťou v hodnote 5.50 € za odpracovaný deň, t.j. priemere 110 € čistého mesačne k mzde!

- po skúšobnej dobe si s nami môžete začať užívať aj výhody cafeterie - 24€ čistého mesačne určených na zdravie, voľný čas, šport, vzdelávanie a kultúru!

- ponúkame celkovú mesačnú mzdu 815,- €/mes. A s naším progresívnym prémiovým systémom si môžete privyrobiť až do 330,- €/mes.Chcete viac?

Páčila by sa Vám napríklad zamestnanecká zľava na všetky produkty značky Calzedonia?
K tomu Vám ešte naviac pridáme zľavu na produkty značky Intimissimi a Tezenis!

Zaujala Vás naša ponuka? Tak mi pošlite svoj životopis.
Môžeme Vám totiž ponúknuť ešte oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj

Počet rokov praxe

1

Trendy móda, sexy a luxusný vzhľad, pohodlnosť a komfortnosť.
To všetko vystihuje našu spoločnosť a naše tri značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Sme lídrom na trhu v oblasti predaja spodnej bielizne, módneho pančuchového tovaru, plaviek, plážového oblečenia a oblečenia na voľnočasové aktivity.

Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava
ID: 3151638   Dátum zverejnenia: 17.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - základná zložka mzdy: 815€ + prémie pri dosiahnutí mesačného plánu