Špecialista podpory zákazníkov

Calvatis, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného živnostníka pre aktivity zamerané pre potravinárov a farmárov. Ponúkame výhodnú províziu, služobné auto aj na súkromné účely, notebook a mobil. Očakávame usilovného kolegu s chuťou cestovať a komunikovať so zákazníkmi, s vlastnými nápadmi a fantáziou pre rozširovanie našich zámerov.

- služobný automobil aj na súkromné účely
- notebook
- mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Calvatis, s.r.o. je nemecká celosvetovo pôsobiaca spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnou hygienou prevádzok spracovateľov potravín, prvovýrobcov v HORECA segmente.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3797244  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacdohodou