1 000 - 1 400 EUR

Zmenový údržbár

CALEARO SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektrická a mechanická údržba výrobných strojov a liniek
- operatívna a preventívna údržba
- odstraňovanie neplánovaných porúch na strojoch a zariadeniach
- evidencia a vyhodnocovanie porúch a zásahov
- prestavovanie strojov podľa predpísaných parametrov
- bežná údržba budovy
- odpisovanie náhr. dielov zo skladu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ brutto + 130€ pohyblivá zložka mzdy +60€ príplatok za pohotovosť + ďalšie príplatky z PRIEMERNEJ MZDY

- stravné lístky vo výške 4€ (z toho 3€ prispieva zamestnávateľ)
- príspevok na dochádzanie do práce
- čisté, klimatizované pracovné prostredie
- práca v stabilnej, rozrastajúcej sa spoločnosti
- príjemný kolektív
- možnosť osobného a profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na adresu: [email protected]
Môžete tiež volať na tel. číslo: 031/5601801, prípadne sa u nás zastaviť osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ochota pracovať na 3 zmeny (pon-pia)
- ochota pracovať nadčas
- znalosť základov elektrotechniky
- platná vyhláška č. 718/2002 § 21 alebo §22
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- znalosť SAP výhodou

Rozrastajúca sa spoločnosť je súčasťou skupiny Calearo Group, svetového lídra v projektovaní a výrobe antén a káblov pre automobilový a telekomunikačný sektor (dodávateľ Tier1 pre Ferrari, Maserati, Fiat, AUDI, NISSAN, RSA, PSA).
www.calearo.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vicenzy 42/2067
931 01 Šamorín

Kontakt

ID: 3781517   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ brutto + 130€ pohyblivá zložka mzdy +60€ príplatok za pohotovosť + ďalšie príplatky z PRIEMERNEJ MZDY