Можливість для людей з України

Kuchár

CAG, s.r.o.

Miesto práce
J. Bánika 2009, Zvolen
Termín nástupu
1.6.2022 alebo dohodou
8 - 10 EUR/hod.Mzda je závislá najmä od toho, čo vieš ponúknuť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa gastronómia? Baví Ťa práca v tíme a baví Ťa napredovať?

Do nášho stále sa zlepšujúceho tímu hľadáme samostatného kuchára s otvorenou mysľou a flexibilitou.
Čo bude Tvojou náplňou:
• pripravovanie denného menu z tradičnej slovenskej a zahraničnej kuchyne
• budeš svojimi nápadmi prispievať do tvorby jedálneho lístka
• v prípade neprítomnosti hlavného kuchára budeš mať na zodpovednosti chod kuchyne a vedenie ľudí
• všetko závisí aj od Tvojich skúseností a odhodlania

• strava a pitný režim je zabezpečený na prevádzke
• teambuildingové aktivity
• školenia
• koncoročné odmeny

Budeme čakať na Tvoj životopis. Motivačný list môže byť len Tvojou výhodou pri rozhodovaní.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí splnia podmienky zaslania kompletnej žiadosti o zamestnanie.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov ako text emailu:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti CAG s.r.o., so sídlom J.Bánika 2009/4, 960 01 Zvolen, IČO: 44785011 , aby spracovávala moje osobné údaje pre účely zavedenia mojej žiadosti o prijatie do zamestnania do svojej databázy v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27.apríla 2016 - GDPR a zákona na ochranu osobných údajov č. 18/2018 Z.z.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Ďakujeme a tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite vyžadujeme:
• samostatnosť
• zodpovednosť
• iniciatívnosť
• flexibilitu
• rýchlosť pri práci
• komunikatívnosť
• schopnosť pracovať v tíme
• schopnosť riešenia konfliktov otvorenou komunikáciou
• schopnosť vedenia tímu a zadeľovania úloh
• chuť pracovať a učiť sa nové veci
• priateľský prístup ku kolegom a lojálnosť voči firme
• odolnosť voči stresu
• zmysel pre detail
• vodičský preukaz je výhodou
• zdravotný preukaz
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov

Sme stravovacie zariadenie - jedáleň s názvom Preskoč, ktorá sa zameriava len na výdaj obedového menu a catering na objednávku. V gastro priemysle pôsobíme od roku 1997 a sme malá rodinná prevádzka s rodinnou atmosférou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3907918  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.