Upratovačka do reštauracie v obci Berg, Rakúsko

Cafeteria Viano - Martina Ocenasova

Miesto práce
Hauptstraße 1, Berg 2413, Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačku do reštauracie v Bergu, na hranici s Bratislavou.

Je možné sa dohodnúť na ubytovaní priamo v podniku.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu volať na číslo 00436764623836
Preferujeme krátky telefonát, v ktorom sa nám v stručne predstavíte, prípadne sa prídete osobne predstavit do podniku.

Kontaktnou osobou je Martina Denk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoľahlivosť

Sme príjemná kaviareň/bar v obci Kittsee ako aj reštaurácia v obci Berg, Rakúsko, so sympatickým tímom a rodinnou atmosférou.

Aktuálne hľadame upratovacku - pomocnicku v kuchyni do nášho timu v obci Berg ... 4km od Bratislavy

Ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce a ubytovania priamo v podniku.
ID: 3203696  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou