Reagujte bez životopisu

Vodič dodávky do 3,5 v EU

CAFE RACING s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiacVíkendový príplatok 50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča dodávky do menšej spoločnosti (10 zamestnancov) na dlhodobú spoluprácu .

Práca prebieha na nových vozidlách značky IVECO . Vozidlá sú vybavené kúrením aj posteľou.

Jednotlivé zákazky vieme naplánovať aby bol vodič cez víkend doma.

Jazdí sa prevažne DE , AT , CZ , HU

Všetko je na rozumnej dohode, prípadné víkendové jazdy navyše ohodnotíme.

Parkovanie možné doma,
Firemný telefón
Príplatok za víkendy vonku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

doprava , vodič

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostňujeme vodičov s praxou , zaučíme však aj nováčika . Uprednostňujeme vodičov z blízkeho oko

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mladá spoločnosť, s mladým dynamickým kolektívom , kde prihliadame na záujmy a spokojnosť každého jednotlivca v teame .
ID: 4165039  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac