Vedoucí výroby/směny

CADEMA s.r.o.

Místo práce
Čelákovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

úspěšná rodinná firma, zabývající se 15 let výrobou zahradních domků do celé EU, hledá do nově otevírané výroby v Čelákovicích tři vhodné kandidáty na pozici :

Náplň pracovní pozice:

- zodpovědnost za řádný chod směny a za kvalitu výroby na své směně
- úprava výrobního plánu pro splnění požadavků zákazníka
- rozdělení práce, její kontrola a kontrola kompletnosti zakázek, dohled u nakládek
- odstraňování problémů ve výrobě,
- odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO
- zodpovědnost za dodržování kvality a efektivity
- evidence docházky podřízených pracovníků
- koordinace údržby a úklidu ve výrobě
- práce v režimu 4 dny v týdnu x 10hod (Po-So)

Požadované znalosti a dovednosti:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní...) - práce vhodná i pro absolventy
• technické myšlení a důvtip
• manuální zručnost
• kondici, práce je celý den v prašné a hlučné výrobní hale
• schopnost motivovat a vést lidi, delegovat a kontrolovat úkoly
• výborné organizační schopnosti
• systémovost, rozhodnost a důslednost
• časovou flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost
• uživatelskou znalost práce na PC, Excel, Word, Outlook
• nástup ihned

Co vám můžeme nabídnout:

• práci ve stabilní výrobní společnosti
• nástupní plat 50.000,-Kč-60.000,-Kč podle zkušeností
• zaměstnanecké benefity (stravenky, mobilní telefon)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4076213  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc