Projektant technologických zařízení - sk

CAD-PRO spol.s r.o.

Místo práce
Poprad, Okres Poprad
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce:

  • zpracování projektové dokumentace
  • samostatné vytváření části projektů nebo celých projektů
  • řešení problémů při projektování různých technologií
  • spolupráce a komunikace s renomovanými odborníky z celého světa

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ vzdělání a 3letou praxi nebo VŠ technického směru - strojní / stavební TZB
  • uživatelskou znalost MS Office a AutoCAD
  • znalost AJ nebo NJ na dobré úrovni
  • pečlivost
  • samostatné rozhodování
  • kreativní myšlení
  • odpovědnost, flexibilitu
  • týmového ducha

Co Vám nabízíme:

  • práci s nejmodernějšími technologiemi a nástroji
  • zvyšování kvalifikace v rámci oboru - školení v systému PDMS
  • možnost profesního růstu
  • rozhled a praxi napříč různorodými obory
  • možnost působení a získávání zkušeností v zahraničí u našich klientů
  • výuku cizích jazyků
  • množství benefitů - flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, sportovní a společenské akce

Místo výkonu práce: Poprad

(možnost práce i na centrále v Praze nebo pobočce v Brně)

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3232968  Dátum zverejnenia: 3.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.