Offline/online programátor průmyslových robotů

CAD engineering s.r.o.

Místo práce
Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní informace:

Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu.

Náplň práce:

· parametrizování řízení robotů

· uvádění robotů, skupin robotů a zařízení do provozu

· programování robotů online/offline

· optimalizování výrobních časů, manipulací a procesyanalýza chyb

· tvorba předávací dokumentace

Požadavky:

· zkušenost v oblasti robotů (Kuka, ABB, Fanuc )

· zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu

· zkušenost v uvádění zařízení do provozu

· znalosti PLC systémů, průmyslových sběrnic výhodou

· znalosti robotických technologií (svařování, lepení, nýtování, …)

· předpoklad flexibilita, týmová schopnost, připravenost ke studiu

· komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny

· online a offline programování průmyslových robotů v Siemens Process Simulate

· dobrá znalost práce na PC

· připravenost k cestám

· pečlivost, analytické myšlení, smysl pro detail, komunikativnost

Nabízíme:

· zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

· možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu

· práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

· moderní pracovní prostředí

· účast na zahraničních projektech

· zaměstnanecký systém benefitů ((mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a dopravu , finanční bonusy za projekt, jazykové kurzy(AJ/NJ), sick-days,…)

· jednorázový nástupní bonus

· Finanční ohodnocení: 65 000 – 70 000,-

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3468733  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65000 Kč/měsíc