Konstruktér junior

CAD engineering s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruktér junior:

Základní informace:

Firma s více jak 20 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 inženýry a konstruktéry se sídlem v centru Olomouce zaměstná pracovníky do oddělení konstrukce.

Náplň práce:

· Tvorba a úprava výkresové dokumentace

· Zpracování požadavků a změn zákazníka

· Konstrukce a vývoj zařízení pro výrobu karoserií

· Práce v programu Catia V5, NX

Požadavky:

· SŠ / VŠ vzdělání strojního zaměření podmínkou

· zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost

· komunikativní znalost Aj/Nj výhodou

· znalost MS Office

· znalost programů Catia V5, NX (2D, 3D) - není podmínkou (možnost zaškolení ve firmě)

Nabízíme:

· zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

· práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

· jednosměnný provoz

· 20 dní dovolené

· Příspěvek na stravování

· moderní pracovní prostředí

· účast na zahraničních projektech

· místo výkonu: centrum Olomouce

· nástupní mzdové rozpětí: 22.000 ,- Kč – 27.000 ,- Kč

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3186749  Dátum zverejnenia: 13.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.