Poradíme Vám?

Konštruktér junior/senior

CAD engineering Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000.- EUR a plat sa bude odvíjať od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér Junior/senior
Náplň práce:
Tvorba a úprava výkresovej dokumentácie a 2D/3D konštrukčných návrhov
Konštrukcia a vývoj zariadení na výrobu karosérií
Práca v programe Catia V5

Požiadavky:
SŠ / VŠ - technické vzdelanie strojného zamerania podmienkou
Prax v konštrukcii zváracích liniek v automobilovom priemysle nie je podmienkou
Znalosť Catia V5 výhodou (možnosť zaškolenia vo firme)
Znalosť Aj/Nj výhodou
MS Office
Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Vhodné aj pre ženy

Ponúkame:
zaujímavé a perspektívne zamestnanie s možnosťou ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja v oblasti automobilového priemyslu
prácu v silnej a stabilnej spoločnosti využívajúcej moderné technológie
moderné pracovné prostredie
účasť na zahraničných projektoch
zamestnanecký systém benefitov
zodpovedajúce finančné ohodnotenie dohodou na osobnom pohovore
Kategória: Junior/Senior pozícia
Typ úväzku: Full Time
Lokalita: Prešov, Trnava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CATIA V5 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pohovor budeme pozývať uchádzačov so zameraním na technické a strojárske vzdelanie.

Firma CAD engineering Slovakia s. r. o. je dcérskou spoločnosťou CAD engineering s.r.o., ktorá má viac ako 25 rokov skúsenosti v oblasti plánovania, konštrukcie a simulácie automatizovaných zváracích liniek pre automobilový priemysel so sídlom v Olomouci hľadá kolegov na oddelenie konštrukcie.

K dispozícii je Vám početný tým inžinierov a technikov s vysokou kvalifikáciou, znalosťami a špičkovým technickým vybavením.

K našim hlavným činnostiam patrí:
stavba strojov a zariadení
stavba automatických liniek
E-Mobilita

Do našich novovzniknutých pobočiek na Slovensku (Trnava, Prešov) hľadáme zamestnancov so strojárskym zameraním.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4194552  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac