Editor / dramaturg

CABO, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, 48, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou, ideálne do 19.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v spoločnosti, ktorej cieľom je poskytovať špičkovú kvalitu prekladateľských a audiovizuálnych produktov svojim klientom.
Hlavnou náplňou ponúkanej pozície je zabezpečenie kvality prekladov a titulkov z pohľadu správnosti prekladu, správnosti použitej terminológie, štylistiky a gramatiky.

Táto práca zahŕňa aj:
• hodnotenie prekladateľov
• komunikáciu s prekladateľmi ohľadom kvality ich práce
• vytváranie vhodnej motivácie pre prekladateľov, ktorá povedie k zlepšeniu ich výkonov
• výber nových prekladateľov
• vyhľadávanie a výber vhodných korektorov, ich zaúčanie a dohľad nad ich prácou
• vyhodnocovanie tzv. postprodukčnej kontroly

Súčasťou Vašej práce bude aktívna komunikácia v rámci kolektívu.

- dynamická práca v kolektíve
- každodenný kontakt s anglickým jazykom
- rozvoj osobnosti
- uplatňovanie vlastných inovatívnych nápadov
- mobilný telefón
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca s modernými technológiami

Záujemcov prosíme zasielať štruktúrovaný životopis a stručne popísanú motiváciu (motivačný list) pre uvedenú pozíciu na e-mailovú adresu kariera@cabo-international.sk. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, prírodné alebo spoločenské vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o Ukončené vysokoškolské vzdelanie s odborným zameraním na humanitné, prírodné alebo spoločenské vedy.
o Výborná znalosť spisovnej slovenčiny
o Aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom
o Skúsenosti s prekladateľskou činnosťou vítané
o Výhodou je znalosť niektorého z jazykov: český, maďarský, poľský, srbský, chorvátsky, slovinský, rumunský, bulharský, ukrajinský, ruský, resp. iný.
o Počítačové zručnosti - balík MS Office, práca s internetom na pokročilej úrovni
o Všeobecný rozhľad
o Logické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
o Organizačné zručnosti, aktívny prístup k práci, ochota učiť sa nové veci
o Schopnosť pracovať v tíme
o Precíznosť

Spoločnosť Cabo s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä tvorbou regionálnych jazykových mutácií televízneho obsahu pre mnohých, najmä zahraničných klientov, produkciou športových prenosov a inými službami pre vysielateľov a TV spoločnosti
Od roku 2006 Cabo neustále rozširuje svoje pôsobenie. V súčasnosti je dynamickou spoločnosťou pokrývajúcou oblasť strednej a východnej Európy.

K našim klientom patria Discovery, National Geographic, Extreme Sports, Auto motor und sport a mnohí ďalší.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Južná trieda, 48
040 01 Košice
ID: 3306673   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou