Можливість для людей з України

Kuchár

Cable, s.r.o.

Miesto práce
Wakelake, Cesta na Senec, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
7 - 10 EUR/hod.Bonusy za víkendy, sviatky a nadčasy (predpokladaný príjem s bonusmi je 2500eur v hrubom) Bližšie informácie o mzdových podmienkach ku jednotlivým pozíciam budú poskytnuté na osobnom pohovore pracovná doba: dlhý - krátky týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pracovitých ľudí  na nasledovnú pozíciu

KUCHÁR
Pracovná náplň:
 Príprava denného menu, ala carte menu a eventov podľa receptúr a pokynov vedúceho zmeny alebo executive chefa, dodržiavanie HACCP, podieľanie sa na príprave jedálneho lístka, zodpovednosť za kvalitu vyrobených jedál

  • v prípade dostačujúcich skúseností možnosť dosadenia na pozíciu vedúceho zmeny kuchyne (s príplatkom za túto činnosť)

Pracovná náplň: Správa pracovných zmien ostatných kuchárov, objednávanie tovaru, skladové hospodárstvo, zapájanie sa do kreatívy a tvorby jedálneho lístka

Využitie športových aktivít v rámci areálu počas voľných dní zdarma, zľava na jedlo počas voľna 50%, zľava na bare od 20% do 50% počas voľna
​(nevzťahuje sa na alkohol a cigarety)​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​Vyučený v odbore

Minimálna prax na rovnakej pozicií 2 roky

Skúsenosti s vedením tímu

​Skúsenosti s objednávaním tovaru

​Odolný voči stresu

​Dochvíľnosť

​Zodpovednosť

​Flexibilita​

Spoločnosť prevádzkuje areál vodného lyžovania Wakelake – wakeboardový vlek, reštauráciu a bar na Zlatých pieskoch v Bratislave. Wakelake je jedinečný projekt, ktorý kombinuje wakeboarding a ďalšie športové aktivity s úžasnými gastro zážitkami a očarujúcimi letnými eventami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rebeka Karlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4799060  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.