Logo Cable Connect s.r.o.

Hlavný ekonóm

Cable Connect s.r.o.

Miesto práce
Závodná 459, Nižná
Termín nástupu
1.6.2024
1 450 - 1 900 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a bude posudzovaná individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za podvojné účtovníctvo
  • Znalosť DPH
  • Komplexný náhľad nad účtovníctvom
  • Uzávierky
  • Kooperácia na externých finančných auditoch
  • Výstupy pre banky
  • Plánovanie a koordinácia finančných aktivít spoločnosti
  • Analýza finančných a účtovných dát
  • Spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov, štatistík
  • Plánovanie a riadenie rozpočtu
  • Príprava finančných podkladov pre rozhodovanie vedenia spoločnosti
  • Tvorba finančných plánov a prognóz
  • Účasť na strategických rozhodnutiach spoločnosti.
  • Skúsenosť vo výrobnom podniku vítaná

  • Garantované zvýšenie mzdy a koncoročné odmeny.
  • Program rozvoja zamestnancov, ktorý zahŕňa školenia a tréningy (ANJ, softskills...)
  • Perspektívna práca v príjemnom kolektíve, kde sa budete môcť zapojiť do zaujímavých projektov a rásť spolu s nami.
  • Mzda vyplácaná načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok, aby ste mohli plánovať svoje financie bez stresu.
  • Stravovanie za 1,11€/obed
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a darčeky, aby sme spolu mohli relaxovať a oslavovať úspechy.
  • Moderné pracovné prostredie vybavené najnovšími technológiami a nástrojmi, ktoré vám umožnia efektívne pracovať a rozvíjať sa.
  • Mobilný telefón a notebook na firemné účely, aby ste boli v kontakte s kolegami aj mimo kancelárie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť

loajálnosť

zodpovednosť

precíznosť

Spoločnosť podniká v oblasti návrhu - vývoja a výroby káblových zväzkov a komplexných káblových zostáv, pre širokú oblasť priemyslu (medicína, bankovníctvo, biela technika) vrátane dodávok pre automobilový priemysel. Zároveň riešime technologickú prípravu pre výrobnú realizáciu a zabezpečenie výroby výrobnými zariadeniami a testovacími systémami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Matisova
Tel.: +421902171623
E-mail: poslať životopis
ID: 4819582  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac