Reagujte bez životopisu

Corporate finance - Senior analytik

Cabernet Finance, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacfinančné bonusy podľa výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšľaš vymeniť svet korporátnej inštitúcie (auditorská spoločnosť, investičný fond, banka, korporát) za dynamickú spoločnosť, kde budeš súčasťou tímu, ktorý sa spolupodieľa na zaujímavých corporate finance transakciách – M&A poradenstvo, transakčná podpora, equity / debt capital raising, private equity, restructuring, financial controlling / consulting.

Baví ťa svet corporate finance transakcií, kde si aktívne prítomný ako platný člen tímu ? Hľadať ako projekty realizovať a posúvať ďalej ? Profesne sa zdokonaľovať a získavať neoceniteľné skúsenosti a byť priamo „pri tom“ ?

Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou senior tímu skúsených corporate finance profesionálov, každý s viac ako 20 ročnými skúsenosťami, a príležitosťou, že tvoje názory sa budú počúvať a ovplyvňovať priebeh transakcií.

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s corporate finance – najmä business plánmi a finančným plánovaným, analýzami spoločností a sektorov, ideálne s valuáciami spoločností, s dôrazom na vyzretú osobnosť so záujmom k tejto práci. Očakávame schopnosť čísla individuálne analyzovať, rozumieť realite čo je „za nimi“ a dospieť k záverom, o ktorých vie diskutovať a odprezentovať závery.

Tiež kolegu, ktorý nadpriemerne ovláda prácou s Excelom a PowerPointom, má výrazné analytické schopnosti, schopnosť pracovať v dynamickom kolektíve a pokročilú znalosť anglického jazyka.

Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
• zabezpečenie, príprava, spracovanie a analýza business a finančných dát
• tvorba a riadenie finančných modelov, business plánov a príprava prezentácií
• príprava podkladov a analýz potrebných pre získanie financovania, oceňovanie a finančné riadenie projektov
• participácia pri prieskume a príprave údajov na účely due diligence
• analýza domáceho a zahraničných trhov za účelom nových príležitostí
• komunikácia so znalcami, financujúcimi bankami a investormi
• podpora pri rozhodovaní o operatívnych ako aj investičných záležitostiach
• príprava podkladov a komunikácia s finančnými/právnymi poradcami pri transakciách;
• spolupráca pri tvorbe a prezentácií dát pre interné účely ako aj pre poskytovateľov kapitálu a iné subjekty.

• participácia na finančných výsledkoch spoločnosti (finančné bonusy)
• iPhone a notebook
• férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas
• možnosť Home office, podľa dohody a aktuálneho stavu projektov
• možnosť preplatenia užitočných vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Karlova ves)
• priateľská atmosféra a skutočne tímový duch
• firemný teambuilding viackrát ročne
Ak Ťa pracovná ponuka zaujala a „našiel“ si sa v kritériách pracovnej pozície, pošli nám svoj životopis. Termín nástupu čo najskôr, prípadne dohodou. Súčasťou pohovoru bude aj praktické preskúšanie uvedených jazykových a odborných znalostí.

Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Kontakt: [email protected]; [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Vhodný kandidát by sa mal vyznačovať:
• preferujeme 3 roky skúseností v oblasti finančného auditu/poradenstva alebo na obdobnej pozícii (ideálne audítorská spoločnosť, investičný fond, banka, korporát)
• výborným analytickým, logickým myslením
• samostatnosťou, spoľahlivosťou a presnosťou
• zmyslom pre detail, zameraním na výsledky a kvalitu práce
• chuťou učiť sa, pracovať na sebe a rozvíjať svoje zručnosti
• tímovým duchom a otvorenou komunikáciou
• nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
• vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky
• odolnosťou voči stresu a flexibilitou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Technické, Matematicko-štatistické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excell - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skupina Cabernet Finance je dynamická poradenská spoločnosť, aktívna v oblasti poradenstva pri fúziách, akvizíciách a komplexného poradenstva corporate finance, už od roku 2006. Skupina má spoločnosti na českom a slovenskom trhu, a aktuálne zakladá svoju novú pobočku na Slovensku, ktorá bude popri existujúcich aktivitách zastrešovať aj social impact poradenstvo.
Náš tím tvoria skúsení investiční bankári, ktorí majú dlhoročné znalosti a skúsenosti s transakciami v strednej Európe a rozhodli sa svoje predchádzajúce poznatky zúročiť vo vlastnej spoločnosti.
Cabernet Finance je súčasťou siete AICA, ktorú exkluzívne reprezentuje na Slovensku; AICA je celosvetová sieť nezávislých poradenských spoločností.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4159971  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac