Reagujte bez životopisu

Asistentka / pomocná účtovníčka

CA-PLAST, spol. s r.o.

Miesto práce
Fraňa Kráľa, Čadca
Termín nástupu
15.6.2020
700 EUR/mesiacMzda na tejto pracovnej pozícii je variabilná a môže sa meniť v závislosti od výkonu a zodpovednosti za jednotlivé účtovné úkony.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie dokladov v programe KROS - Alfa, Omega, Spracovanie miezd v programe Olymp, iná administratívna a prípravná práca, vystavovanie faktúr, evidencia objednávok

flexibilná pracovná doba variabilná počas období v mesiaci / roku, príjemný kolektív, tradícia firmy od roku 1999, možnosť zúčastňovať sa na školeniach spojených s pracovnou pozíciou, možnosť kariérneho rastu

Životopis zasielať LEN emailom! Na základe poskytnutých údajov prizveme vhodných uchádzačov na osobný pohovor. V prípade, že sa Vám neozveme do 12.6.2020 tak Váš životopis neprešiel interným prvým kolom. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Základy
ALFA - Základy

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci a postupy, dôslednosť a zručnosť pri práci, schopnosť riešiť vzniknuté problémy operatívne,

Ručná výroba sprchovacích vaničiek a vaní do kúpeľne, výroba vaní s dvierkami, pisoárov bez vody a inej sanitárnej techniky zo sklolaminátu a liateho mramoru. Účtovné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3846845  Dátum zverejnenia: 31.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac